Постійна комісія Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VІІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку району, підприємництва, бюджету та фінансів |
Щербатов Олексій Володимирович | Голова |
Ємець Василь Павлович | Заступник |
Маринкевич Ігор Валерійович | Секретар |
Байрамова Вікторія Олександрівна | Член |
Заманський Олександр Леонідович | Член |
Постолов Олег Михайлович | Член |
Мунтян Катерина Вікторівна | Член |
Рокутов Тарас Сергійович | Член |
Постійна комісія Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VІІІ скликання з питань будівництва, комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою |
Руденко Богдан Валерійович | Голова |
Жижко Костянтин Вікторович | Заступник |
Бандура Станіслав Васильович | Секретар |
Касьян Олександр Вікторович | Член |
Змієнко Антоніна Василівна | Член |
Клименко Дмитро Олександрович | Член |
Окомашенко Світлана Євгенівна | Член |
Ковальчук Олексій Семенович | Член |
Постійна комісія Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VІІІ скликання з питань землі та землекористування |
Літвінов Ігор Володимирович | Голова |
Балтакса Ірина Вячеславівна | Заступник |
Зайцев Вадим Олександрович | Секретар |
Биков Артур Едуардович | Член |
Іванусь Ігор Сергійович | Член |
Поклонська Віра Олегівна | Член |
Погоріла Олена Іванівна | Член |
Приходько Олег Іванович | Член |
Постійна комісія Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VІІІ скликання з питань зв’язків з об’єднаними територіальними громадами, агропромислового комплексу |
Дєєв Олександр Петрович | Голова |
Волков Олександр Євгенійович | Заступник |
Ткаченко Олена Ярославівна | Секретар |
Ярмолюк Іван Савич | Член |
Панфілов Антон Юрійович | Член |
Біла Любов Олексіївна | Член |
Рябець Марина Анатоліївна | Член |
Стороженко Дмитро Ігорович | Член |
Постійна комісія Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VІІІ скликання з питань соціальної політики, науки, освіти, культури, духовності, спорту, сім’ї, молоді та охорони здоров’я |
Кіньшаков Євген Володимирович | Голова |
Герліванова Ірина Анатоліївна | Заступник |
Карамушка Максим Олегович | Секретар |
Фарафонов Ігор Олександрович | Член |
Пруденко Роман Вікторович | Член |
Капацин Інна Володимирівна | Член |
Кравченко Володимир Олександрович | Член |
Садковський Дмитро Михайлович | Член |
Постійна комісія Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VІІІ скликання з питань регламенту, депутатської етики, діяльності рад |
Петях Дарина Павлівна | Голова |
Добаріна Ірина Володимирівна | Секретар |
Зражевський Владислав Іванович | Член |
Охотний Олександр Олександрович | Член |
Дорохін Віталій Ігорович | Член |
Файзулліна Юлія Ядгарівна | Член |
Юрчак Катерина Олегівна | Член |
Постійна комісія Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VІІІ скликання з питань взаємодії з правоохоронними органами |
Широких Олександр Сергійович | Голова |
Клешня Анатолій Федотович | Заступник |
Павлов Ігор Олександрович | Секретар |
Сегеда Юлія Анатоліївна | Член |
Балабанов Ігор Вікторович | Член |
Шляхов Сергій Вячеславович | Член |
Касумханов Ахмед Керимагаевич | Член |
Постійна комісія Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VІІІ скликання з питань використання природних ресурсів, екології та енергозбереження |
Медвідь Павло В’ячеславович | Голова |
Холодний В’ячеслав Анатолійович | Заступник |
Лисюк Артем Миколайович | Секретар |
Лобаченко Ігор Сергійович | Член |
| Член |
Ковальов Владислав Вадимович | Член |
Мартіросов Армен Рудольфович | Член |
Кручініна Ольга Олександрівна | Член |