www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
У 2019 році ЦНАПи Дніпропетровщини видали майже 28 тисяч біометричних паспортів – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Майже 28 тисяч. Саме таку кількість паспортів для виїзду за кордон та ID-карток оформили мешканці області у ЦНАПах у 2019-му. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Адміністративні послуги мають бути максимально доступними для кожного українця. Дніпропетровщина – лідер країни за кількістю Центрів надання адміністративних послуг, у яких можна швидко та без зайвого клопоту оформити «біометрію». Нині така послуга доступна вже у 18 ЦНАПах області», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Оформити «біометрію» можна у ЦНАПах Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Нікополя, Марганця, села Александропіль Солонянського району, а також Апостолівської, Зеленодольської, Новоолександрівської, Межівської та Слобожанської територіальних громад. Для цього там обладнали спеціальні робочі станції. Є сканер відбитків пальців та планшет для електронного підпису, фотокамера, принтер, комп’ютери.

Скористатися послугою з отримання закордонного паспорту можна у будь-якому з 18 Центрів, незалежно від місця прописки. Паспорт у вигляді ID-картки оформлюють за місцем проживання. Його видають з 14 років.

Нині на Дніпропетровщині - 60 ЦНАПів з філіями.У 2019 році ЦНАПи Дніпропетровщини видали майже 28 тисяч біометричних паспортів – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTTPSS3.jpg