Дніпровський район
www.dnipr.dp.gov.ua


13 квітня 2021 року голова Дніпровської районної ради Максим Лещенко провів робочу нараду за участю генерального директора комунального підприємства «Слобожанська центральна лікарня» Лариси Гардецької, т.в.о. заступника з превентивної діяльності відділення поліції №8 ДРУП в Дніпропетровській області Сергія Рибалки, голів та представників місцевих рад Дніпровського району.
У Дніпровському районі критична ситуація з госпіталізацією хворих на COVID-19. У Слобожанській центральній лікарні передбачено розміщення в стаціонарі одночасно 90 хворих, сьогодні в лікарні лікуються понад 130 хворих на коронавірусну інфекцію.
На жаль, різке зростання рівня захворюваності в районі спричинило проблему з наявністю у лікарні необхідної кількості ліжок та постільної білизни. Тому, на сьогодні не всі з 145 хворих, які проходять курс лікування, можуть повноцінно бути розміщеними в палатах. Для тих, кому не вистачило місць, додатково розташовані ліжка у приміщенні їдальні та холі відділення. Гостро стоїть питання нестачі ліжок та постільної білизни.
Підсумовуючи, голова районної ради звернувся до голів місцевих рад району з проханням аналізувати рівень захворюваності в громадах. Систематично та злагоджено, спільно з представниками поліції контролювати дотримання на території громад протиепідеміологічних заходів. Сприяти обізнаності населення через ЗМІ щодо необхідності сурового дотримання карантинних обмежень.