www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 16 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
Робочий тиждень з 01 по 05 лютого 2021 року керівників Дніпровського району
Версія для друку Написати листа

Продуктивним і ефективним був робочий тиждень для керівників Дніпровського району.
У період з 01 по 05 лютого 2021 року голова районної ради Максим Лещенко та заступник голови районної ради Анатолій Коваленко здійснили робочі візити до Китайгородської, Могилівської, Ляшківської та Святовасилівської сільських рад Дніпровського району.
Кожна територіальна громада гостинно приймала керівників району. Під час зустрічей обговорювалися важливі питання життєдіяльності громад, їх розвитку та подальшої активної співпраці з метою вирішення нагальних проблем місцевих рад. А це: розбудова та модернізація інфраструктури територіальних громад; якісне надання комунальних послуг; поліпшення умов утримання дошкільних, загальноосвітніх навчальних та соціально - культурних закладів (утеплення фасадів, заміна покрівлі), капітальний ремонт водогонів, придбання спецтехніки для комунальних підприємств місцевих рад і найболючіше для всіх громад питання капітального ремонту доріг обласного значення.
Досить актуальним у розвитку місцевого самоврядування на сьогодні є також питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського та іншого призначення за межами населених пунктів із державної власності у комунальну власність територіальних громад.
Місцевим радам Дніпровського району є над чим працювати та, в свою чергу, є чим пишатися. Окрасою та справжньою гордістю Святовасилівської громади є сучасні, комфортні заклади освіти - КЗО «Святовасилівська загальноосвітня опорна школа І-ІІІ ступенів» та дошкільний навчальний заклад «Веселка», які поправу є одними з найкращих в районі.
Після об’єднання Ляшківська громада довела свою спроможність та самостійність, стала активним учасником та неодноразовим переможцем міжнародних проектів та програм. Одним із досягнень Ляшківської громади є, зокрема, інвестиційний проект вартістю близько 100 мільйонів гривень у сфері розвитку тваринництва, який полягає у вирощуванні племінного поголів’я великої рогатої худоби.
Царичанська громада має один з найкреативніших молодіжних центрів та один з найстаріших музеїв «Комплексний музей історії Царичанського району», який заснований в 1959 році і налічує більше 3,5 тис. експонатів, а з 1965 року носить звання народного.
Говорячи про великі завдання, що стоять перед керівниками громад району, Максим Олександрович наголосив на необхідності консолідації зусиль у вирішенні соціально-економічних питань розвитку району. На сьогодні, у період завершення реформи децентралізації, села отримують нове дихання, відновлюються крок за кроком. Звичайно, що у кожної громади свій шлях і особливості та при активній співпраці можна досягти кращих результатів.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор