Дніпровський район
www.dnipr.dp.gov.ua
Шановні військовослужбовці та працівники військ зв’язку Збройних Сил України!
Від щирого серця вітаємо особовий склад військ зв’язку з професійним святом, яке стало символом вшанування славних бойових і трудових традицій людей, героїзм і мужність яких збагачують історію чисельних колективів зв’язківців України.
День військ зв’язку Україна відзначає 8 серпня і це свято є поєднанням історії і сучасності, свідченням заслуг та оцінки праці багатьох поколінь професіоналів військового зв’язку, їх ролі у забезпеченні обороноздатності України.
Нині ж неможливо уявити жодного військового формування без зв’язківців - адже вони забезпечують постійну взаємодію між підрозділами, забезпечуючи високу бойову готовність, оперативність і надійність управління військами.
З нагоди свята висловлюємо глибоку шану і вдячність ветеранам військ зв’язку, працівникам Збройних Сил України та членам сімей військовослужбовців, усім тим, хто своєю працею піднімає авторитет і помножує традиції військ зв’язку.
Добра Вам, злагоди й оптимізму, здоров’я та родинного благополуччя, нових успіхів в ім’я розвитку України та зміцнення її обороноздатності.

З повагою

Максим Лещенко – голова районної ради
депутати районної ради