www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
23 грудня 2020 року відбулося перше пленарне засідання 2 сесії Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VIII скликання
Версія для друку Написати листа

23 грудня 2020 року відбулося перше пленарне засідання 2 сесії Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VIII скликання, яке провів голова районної ради Максим Лещенко.
Перед відкриттям сесії учасники громадської організації «Асоціація Дніпровських скаутів «СКІФ» разом зі своїм головою Юрієм Галецьким вручили Вифлеємський вогонь миру голові районної ради.
Такий душевний початок сесії, без перебільшення, спонукав депутатів провести пленарне засідання швидко, конструктивно і по-діловому.
До черги денної було включено 19 питань, які попередньо розглядалися і обговорювалися на зустрічах із керівниками та представниками всіх депутатських фракцій районної ради, на засіданнях постійних комісій, а також на погоджувальній раді. Пропозиції і доповнення, що надходили від депутатів та постійних комісій, були опрацьовані і внесені до проектів рішень.
Згідно Постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807 «Про утворення та ліквідацію районів» депутати районної ради прийняли рішення «Про початок реорганізації Царичанської, Петриківської, Солонянської районних рад Дніпропетровської області шляхом приєднання до Дніпровської районної ради Дніпропетровської області», затвердили план заходів щодо проведення процедури припинення відповідних юридичних осіб, склад ліквідаційних комісій та форми перевальних актів.
Депутати розглянули питання про затвердження структури виконавчого апарату районної ради, Регламенту, Положення про Президію районної ради VIII скликання і її складу, питання передачі комунальних закладів районної ради в комунальну власність територіальних громад та затвердження складу відповідних комісій, а також головне питання життєдіяльності району – затвердження бюджету на 2021 рік.
Формування проекту районного бюджету Дніпровського району на наступний рік проводилося в умовах формування нового адміністративно-територіального устрою як Дніпровського району, так і територіальних громад району.
Тепер в районі 1 районний бюджет та 17 бюджетів об’єднаних територіальних громад, які в 2021 році будуть здійснювати прямі взаємовідносини з державним бюджетом України.
Завершуючи перше пленарне засідання 2 сесії, Максим Лещенко привітав всіх присутніх із прийдешніми новорічними святами з надією і сподіваннями на мир і щасливе майбутнє, здійснення мрій і бажань!


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор