www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
Робочий візит в Сурсько-Литовську сільську раду 22 січня 2021 рлоку
Версія для друку Написати листа

22 січня 2021 року голова Дніпровської районної ради Максим Лещенко та заступник голови районної ради Анатолій Коваленко побували у Сурсько - Литовській сільській раді з робочим візитом, у ході якого поспілкувалися з сільським головою Григорієм Андрєєвим, обговорили важливі та актуальні питання життєдіяльності громади.
Також Максим Лещенко та Анатолій Коваленко оглянули територію громади та побували в приміщеннях КЗ «Сурсько - Литовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» та Сурсько- Литовській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
Сурсько - Литовська школа побудована ще в 1907 році, тому потребувала капітального ремонту. Наразі підрядники провели демонтажні роботи, здійснили утеплення фасаду, підлоги та перекриття даху школи. Всередині прокладають внутрішні комунікації. Ремонтні роботи тривають.
Щодо амбулаторії загальної практики сімейної медицини, то більшість зовнішніх робіт вже завершені, окрім благоустрою території. Зараз активно здійснюється внутрішнє оздоблення приміщення лікарні.
На завершення керівництво району подякувало за теплий прийом і висловило своє побажання щодо якнайшвидшого закінчення капітальних робіт в навчальному закладі.
«Діти Дніпровського району повинні навчатися в сучасних та комфортних закладах освіти» – зазначив Максим Лещенко.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор