www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 2 лютого 2023 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
Новий туристичний магніт Дніпровського району!
Версія для друку Написати листа

Новий туристичний магніт Дніпровського району!

07 липня 2021 року голова Дніпровської районної ради Максим Лещенко та депутат районної ради Олександр Дєєв разом з Новоолександрівським сільським головою Олександром Візіром, за зверненням стурбованих мешканців села Новоолександрівки, здійснили виїзд на об’єкт історико – культурної спадщини (курган) «Український стоунхендж».
Новоолександрівський курган один із найбільших курганів в Україні. За оцінками археологів вік кам’яних споруд налічує 5000 років.
За підсумками сесійних обговорень Новоолександрівською сільською радою направлено лист до Міністерства культури та інформаційної політики України та управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації з метою отримання обґрунтованих послідовних дій щодо збереження історико – культурної спадщини – кромлеху з гранітних брил, що знайдені при дослідженні кургану № 6048/1, та залишення його на обліку сільської ради.
Олександр Візір акцентував, що Новоолександрівська сільська рада зацікавлена в збереженні історико – культурної спадщини – кромлеху з гранітних брил. Співробітниками сільської ради постійно проводиться моніторинг за будівництвом біля культурної спадщини (кургану) та здійснюється контроль за додержанням охоронної зони навколо об’єкта культурної спадщини.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор