www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 2 лютого 2023 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
Урочисте відкриття дошкільного навчального закладу в Новоолександрівській територіальній громаді
Версія для друку Написати листа

Діти - наше майбутнє, а значить майбутнє України. Для того, щоб у дітей було щасливе дитинство, необхідно зробити все можливе, щоб малюки росли, оточені любов’ю і теплом, щоб для них були створені всі умови для розвитку, виховання та навчання, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю Батьківщини.

1 липня заступник голови Дніпропетровської обласної ради Ігор Каширін та голова Дніпровської районної ради Максим Лещенко взяли участь в урочистому відкритті дошкільного навчального закладу в Новоолександрівській територіальній громаді.
Реконструкцію будівлі колишнього інтернату, яка не експлуатувалася 30 років, під дошкільний навчальний заклад було розпочато у 2019 році і проведено виключно за кошти місцевого бюджету Новоолександрівської ОТГ.
ДНЗ входить в структуру Комунального закладу «Новоолександрівський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови – дошкільний навчальний заклад комбінованого типу», розрахований на 80 дітей.
Це один із найуспішніших прикладів розвитку територіальної громади у Дніпровському районі, коли завдяки консолідованій роботі Новоолександрівського сільського голови Олександра Візіра і депутатського корпусу ради вдалося побудувати практично «з нуля» дитячий садок, без залучення коштів обласного та державного бюджету.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор