www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 2 лютого 2023 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
15 вересня 2021 року відбулося пленарне засідання 4 сесії Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VIII скликання
Версія для друку Написати листа

15 вересня 2021 року відбулося пленарне засідання 4 сесії Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VIII скликання під головуванням очільника ради Максима Лещенка. На сесії були присутні 48 депутатів.
До черги денної було включено 25 питань, які попередньо розглядалися і обговорювалися на зустрічах із керівниками та представниками всіх депутатських фракцій районної ради, на засіданнях постійних комісій, а також на президії районної ради. Пропозиції і доповнення, що надходили від депутатів та постійних комісій, були опрацьовані і внесені до проектів рішень.
Депутатський корпус затвердив бюджетні питання: «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2020 №22-2/VII «Про районний бюджет на 2021 рік», звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2021 року. Окрім того, до порядку денного включили низку питань комунальної власності, основної діяльності ради, земельні питання.
Під час пленарного засідання були заслухані програмні питання, інформація про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та закладів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року, про підсумки проведення агроформуваннями району комплексу робіт по збиранню врожаю ранніх зернових культур у 2021 році, про результати діяльності Слобожанскої окружної прокуратури Дніпровської області за 6 місяців 2021 року.
Сесія пройшла за активної участі депутатів. З усіх питань, внесених до порядку денного пленарного засідання, прийняті рішення, які ухвалювалися переважною більшістю голосів.
Голова районної ради подякував всім присутнім депутатам за конструктивну і злагоджену роботу
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор