www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
Підсумки робочого тижня з 22 по 30 березня 2021 року
Версія для друку Написати листа

22 березня 2021 року два аматорських колективи «Ромашка» та «Суряночка» Новоолександрівської сільської ради отримали дипломи І -го та ІІ-го ступеня за участь у Всеукраїнському фестивалі - конкурсі митців «Мелодія моєї мрії» м. Київ .
25 березня 2021 року в Дніпровській районній раді відбулося засідання постійної комісії з питань будівництва, комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою, на якому були розглянуті два питання.
З першого питання комісія надала згоду прийняти на баланс Дніпровської районної ради Дитячий оздоровчий табір ім. Коробкова та винести дане питання на чергову сесію.
По другому питанню, заслухавши інформацію від голови ГО «ЕКОДНІПРО СТАНДАРТ» стосовно передачі газових мереж у Дніпровському районі оператору ГРМ «Дніпрогаз», прийняли рішення звернутися до АТ «Дніпрогаз» з проханням роз’яснити, яким чином здійснилась передача даних мереж на його баланс.
25 березня 2021 року Любимiвська сiльська рада завершила роботи з реконструкції комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дніпровської районної ради Дніпропетровської області Любимівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини», з метою приведення у відповідність до Лiцезiйних умов мicць доступу осіб з iнвалiдністю до лікувального закладу. Під час ремонтних робіт були розширенi вхiднi отвори в будiвлю та в санвузол. Хiд робiт особисто контролював сiльський голова Євген Широких.
Цього ж дня відбулася 5 сесія Новоолександрівської сільської ради. Під час пленарного засідання були розглянуті наступні питання: «Про затвердження структури та граничної чисельності працівників апарату Виконавчого комітету Новоолександрівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області», «Про надання матеріальної допомоги багатодітним сім’ям», «Про встановлення пільги за харчування дитини в закладі дошкільної освіти» та інші.
Протягом минулого тижня на території Новопокровської територіальної громади запрацювали територіальний підрозділ і віддалені робочі місця Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).
Для надання адміністративних послуг у відділі ЦНАП с. Олександропіль, територіальному підрозділі ЦНАП смт Новопокровка, віддалених робочих місцях Павлівського, Багатського, Іверського та Криничанського старостинських округів встановлено програмне забезпечення «Соціальна громада» і програмне забезпечення «Віртуальний офіс».

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор