www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 2 лютого 2023 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах, шановні члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці!
Версія для друку Написати листа

Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах, шановні члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці!

Згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2004 року – 15 лютого в Україні відзначається як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках»: Афганістані, Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії та інших країнах світу. Зі всіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була найкривавішою, її тінь торкнулась майже кожної української родини.
З 1979 до 1989 року близько 150 тисяч українців пройшли через горнило Афганської війни.
Але багатьом солдатам не судилося ступити на рідну землю. Священною є пам’ять про їх героїзм та мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку та готовність платити найдорожчу ціну – своє життя.
З метою вшанування пам'яті загиблих в Афганістані та в інших державах голова Дніпровської районної ради Максим Лещенко, перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради Геннадій Гуфман, заступник міського голови Едуард Підлубний, заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ольга Горб та голова Дніпропетровського міського об’єднання ветеранів Афганістану Юрій Виноградов, здійснили покладання квітів до меморіалу загиблим бійцям-афганцям у Дніпрі.
У цей скорботний день Україна схиляє голову перед своїми синами, що воювали та загинули в 16-ти країнах світу.
Честь і слава вам! Низький уклін батькам та матерям, які виховали Героїв.
Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо про кожного воїна-інтернаціоналіста.
Бажаємо вам та вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя і довгих років життя!

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор