www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
2 липня в м. Києві відбулися Збори Української асоціації районних та обласних рад
Версія для друку Написати листа

2 липня в м. Києві відбулися Збори Української асоціації районних та обласних рад, на яких за участю представників органів державної влади й міжнародних організацій обговорювалися проблемні питання фінансового забезпечення діяльності районних рад.

Позицію 7-ми районних рад Дніпропетровської області на Зборах представляв голова Дніпровської районної ради Максим Лещенко.
З 86 територіальних громад Дніпропетровщини 64 – отримують базову дотацію з державного бюджету, тобто 74,4 % громад є потенційно неспроможні.
У своєму виступі Максим Лещенко навів кричущі приклади по Криворізькій, Синельниківській та Кам’янській районних радах, котрі спричинила реформа децентралізації на субрегіональному рівні, та вніс конкретні пропозиції для визначення реальних повноважень райрад і джерел наповнення районних бюджетів.
А також наголосив: «За рахунок реверсної дотації держава забирає практично 2 млрд. грн., віддаючи дотаціями лише 429 млн. грн. І коли на наші листи нам відповідають, що коштів немає, я відповім: - Нам не треба чужого, залиште хоча б половину нашого!»

Сподіваємось, що Збори УАРОР стануть поштовхом до початку законодавчого процесу з визначення гарантій для повноцінної життєдіяльності районних рад.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор