Дніпровський район
www.dnipr.dp.gov.ua


12 лютого 2021 року голова Дніпровської районної ради Максим Лещенко та заступник голови районної ради Анатолій Коваленко здійснили робочий виїзд до Слобожанської селищної ради і зустрілися з селищним головою Іваном Камінським.
У цей день в громаді відбулися урочистості з нагоди відзначення 50 - річного ювілею КЗ ДНЗ №2 «Берізка». Керівництво району привітали колектив дитячого садка з такою суттєвою датою, подякували за гарну роботу, побажали професійних успіхів, подальшого розвитку, наснаги на нові звершення.
Під час візиту керівники оглянули комунальні заклади: «Навчально-виховний комплекс № 1 «Слобожанська загальноосвітня багатопрофільна школа ІІ-ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти», «Слобожанська загальноосвітня школа І ступеня № 2», «Слобожанський селищний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».
Слобожанська селищна територіальна громада – це комфортна та безпечна для проживання громадян територія, з розвинутою енергозберігаючою інфраструктурою, гарним житлом, дорогами та транспортним сполученням, з місцями для відпочинку, занять фізкультурою та спортом. Гордістю та справжньою перлиною громади є сучасний Спортивний комплекс «Слобожанський», в якому проходять спортивні змагання з різних видів спорту. У найближчих планах - відкриття басейну.
Ще багато проблем та викликів стоїть перед керівництвом Слобожанської селищної територіальної громади: це і ремонти в закладах освіти та культури сіл Олександрівка, Балівка та Партизанське, це і проведення якісної питної води, ремонт доріг та освітлення вулиць, відкриття нових загальноосвітніх та дошкільних закладів, так як стрімко зростає кількість населення в громаді.
По праву дану громаду можна вважати однією з найкращих за рівнем розвитку територіальних громад України.