www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 26 лютого 2020 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
У 2018-му ще у 20-ти школах області відкрили медіатеки – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Цьогоріч у школах Дніпропетровщини створили 20 нових медіатек. Їх відремонтували й облаштували коштом обласного бюджету. Торік в області відкрили 51 таку кімнату. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«За завданням Президента України Петра Порошенка в Україні набирає обертів реформа інклюзивної освіти. Це значить, що діти з різними можливостями мають рівні права. Хлопчики й дівчата з інвалідністю можуть вільно виховуватися разом зі своїми однолітками. З урахуванням потреб особливих дітей реконструюємо школи Дніпропетровщини. Створюємо в них такі умови, аби кожен знайшов комфорт, душевний затишок і повірив у себе. У 2017-му в навчальних закладах облаштували більше півсотні медіатек, цьогоріч – ще 20», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У 2018-му медіатеки створили у десяти школах Дніпра, ще десять – у Жовтих Водах, Покрові, Першотравенську, Синельниковому, Тернівці, Вільногірську.

Медіатеки – це сучасний варіант бібліотеки, з доступом до корисних інформаційних ресурсів. Також це середовище для психологічного розвантаження й релаксації. Для дітей – книжки, комп’ютери з навчальними програмами, планшети.

Діти з особливими потребами можуть знаходитися тут разом зі звичайними учнями. На думку психологів, такі умови пришвидшують та покращують процес соціалізації.

Медіатеки в області відкриваються за соціальною програмою дружини Президента України Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

За останні роки у школах Дніпропетровської області облаштували близько 120 медіатек та ресурсних кімнат.


У 2018-му ще у 20-ти школах області відкрили медіатеки
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTEFW7C.jpg