www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 червня 2018 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпропетровський район >> Новини
Близько півтисячі волонтерів Дніпропетровщини отримали обласні відзнаки: як це було (ФОТО)
Версія для друку Написати листа
Вони збирають кошти на лікування дітям, відвозять амуніцію та харчі бійцям АТО на передову, доглядають за бездомними тваринами. Щодня роблять добрі справи та нічого не просять взамін. На Дніпропетровщині вітають з «професійним» святом людей, чиє покликання – допомагати іншим. Обласні відзнаки отримали безкорисливі помічники зі всієї області. Загалом – близько півтисячі людей.


Тетяна Іванова – волонтер зі стажем. У рідному Криму допомагала тваринам. Коли разом із сім’єю перебралася до Дніпра, простягла руку підтримки таким, як вона сама – переселенцям.

«Я більше за інших розуміла, наскільки потрібна підтримка людям, які 40 років будували життя в одному місці, а потім переїхали в абсолютно нове місто. Я не могла допомагати фінансами, але могла робити те, що вмію. В центрі для переселенців «Допомога Дніпра» вела образотворче мистецтво. Малюванням зцілювала не лише дітей, а й дорослих», - розповіла Тетяна Іванова.

Юрій Кисельов волонтерством почав займатися у 2014-му. Для бійців АТО збирає харчі, амуніцію, одяг. Та головне – чоловік виготовляє шоколадну масу з горіхами, родзинками та курагою. Вона додає хлопцям енергії, особливо в холоди. Лише 25-й бригаді волонтер передав 15 тонн шоколадних плиток.

«Ми намагаємося дістатися не до командирів, а передати гостинці саме бійцям. Щоразу бачимо обличчя цих хлопців, розуміємо, що потрібні їм», - поділився Юрій Кисельов.

За своє милосердя та безкорисливу підтримку Тетяна та Юрій в Міжнародний день волонтерів отримали обласні відзнаки. Разом з ними – ще близько півтисячі добровільних помічників. Щоб передати нагороди, радники голови ОДА відвідали Кривий Ріг, Нікополь, Павлоград. Вітали волонтерів і в ДніпроОДА. Саме в облдержадміністрації народилося безліч корисних проектів, які волонтери реалізували разом з командою Валентина Резніченка.

«Коли в Україні розпочалася війна, волонтери Дніпропетровщини першими простягли руку підтримки бійцям АТО та переселенцям. Допомагають вони й у мирному житті. Хтось бореться за екологію, хтось здає кров, інші підтримують стареньких, хворих дітей, доглядають за бездомними тваринами. Разом з добровільними помічниками ДніпроОДА реалізує безліч цікавих проектів. Одні з найуспішніших – адмінпослуги онлайн та система електронних закупівель Prozorro», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Міжнародний день волонтерів відзначають щороку 5 грудня.


Дніпропетровщина - регіон волонтерів.


У ДніпроОДА добровільних помічників привітали з "професійним" святом.


На святі волонтери зустріли однодумців, разом з якими робили добрі справи.


Фотографувалися на пам'ять.


Приймали заслужені нагороди.


Юрій Кисельов допомагає бійцям АТО.


З Україною в серці волонтери привозять на передову харчі та амуніцію.


Тетяна Іванова підтримує переселенців.


Хтось допомагає хворим дітям та літнім людям.


Хтось здає кров та бореться за екологію.


Відзнаки отримали близько півтисячі волонтерів по всій області.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT9GWRO.jpg