www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
Робочі візити керівників Дніпровської районної ради у період з 10 по 15 лютого 2021 року
Версія для друку Написати листа

У період з 10 по 15 лютого 2021 року голова Дніпровської районної ради Максим Лещенко та заступник голови районної ради Анатолій Коваленко здійснили робочі візити до Новопокровської, Підгородненської, Слобожанської та Чумаківської місцевих рад. Більшість з відвіданих громад об’єдналися ще в 2015-2019 роках, тому мають чіткі стратегічні плани розвитку й успішно реалізовують їх.
Кожна територіальна громада гостинно приймала керівників району та демонструвала свої сильні сторони. А це і сучасні новобудови, відремонтовані школи і дитячі садочки, такі необхідні для діяльності громад комунальні підприємства як Місцева пожежна охорона та ЦНАПи, спортивні комплекси й гуртожиток для внутрішньо-переміщених осіб. Громадам є чим пишатися, їх рівень розвитку значно зріс після впровадження реформи децентралізації.
Хоча соціально - економічний рівень розвитку громад щороку зростає, але все рівно вони потребують фінансової підтримки з боку держави. Більшість доріг обласного та місцевого значення мають незадовільний стан. Також в громадах катастрофічно не вистачає коштів на відновлення закладів культури. Будинки культури та бібліотеки потребують капітального ремонту. Величезна потреба в нових сучасних садочках. У більшості місцевих рад або відсутні водопровідні мережі, або потребують заміни, ще гірша ситуація складається з каналізаційною системою.
Значну частину вищезазначених проблем можливо вирішити лише спільними зусиллями при підтримці керівництва району та області.
15 лютого очільник району взяв участь в урочистому покладанні квітів до меморіалу загиблим бійцям - афганцям у місті Дніпро. Даний захід був присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор