www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 28 травня 2018 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпропетровський район >> Новини
Майже 70 іноземних делегацій відвідало Дніпропетровщину цьогоріч, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Німеччина, Литва, Великобританія, Франція, Данія, Австралія. Майже 70 іноземних делегацій відвідали Дніпропетровщину цьогоріч. Дипломати та представники міжнародних організацій обговорювали з керівництвом ДніпроОДА не лише питання гуманітарної допомоги, а й співпраці в економічній та культурній сферах. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.


«Дніпропетровщина відкрита до діалогу та активно налагоджує зв’язки із закордонними партнерами. Цьогоріч область відвідали майже 70 іноземних делегацій. Це представники Німеччини, Литви, Америки, Фінляндії, Великобританії, Франції, Швейцарії, Австрії, Ради Європи, ОБСЄ, Німецького товариства GIZ та багатьох інших. Всі вони зацікавлені розширювати співпрацю з нашим регіоном. Разом ми не лише допомагаємо пораненим бійцям АТО та переселенцям, а й реалізовуємо цікаві економічні проекти», - зазначив очільник області Валентин Резніченко.

У 2016 році ДніпроОДА та закордонні експертами реалізовували проекти з допомоги сім’ям військових та переселенців. Атошників відправляли на реабілітацію до Литви, дітей бійців та переселенців – на безкоштовний відпочинок та навчання в Європі. Лікарні області отримували сучасне медичне обладнання, інвентар та меблі від іноземних благодійників.

Співпрацювали й в інших сферах. Разом із закордонними партнерами організували семінари для підприємців. Із німецьким товариством GIZ провели конкурс серед об’єднаних громад, комунальних установ та громадських організацій області. Його переможці втілять в життя цікаві проекти вартістю близько 6 млн. грн. В Нікополі завдяки залученню французьких інвестицій почали реалізацію проекту з будівництва сонячної електростанції. Загалом за перше півріччя в область залучили 23,4 млн. дол. іноземних інвестицій.

У 2015 році Дніпропетровщину відвідали 146 іноземних делегацій. У 2014-му візитів було 65. Останніми роками найчастіше до області приїжджають представники Литви, США, Німеччини.


Майже 70 іноземних делегацій відвідало Дніпропетровщину цьогоріч


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT7DLIE.jpg