www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 16 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
25 березня 2021 року відбулося засідання постійної комісії з питань будівництва, комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою
Версія для друку Написати листа

25 березня 2021 року відбулося засідання постійної комісії з питань будівництва, комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою на якому були розглянуті наступні питання:
1. Про надання згоди на прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпровського району Дитячого оздоровчого табору ім. Коробкова.
2. Про розгляд звернення голови ГО «ЕКОДНІПРО СТАНДАРТ» Віктора Каракуці щодо передачі газових мереж у Дніпровському районі оператору газорозподільних мереж «Дніпрогаз».
За результатами засідання профільної комісії були винесені наступні пропозиції:
З першого питання комісія надала згоду прийняти на баланс Дитячий оздоровчий табір ім. Коробкова та винести дане питання на чергову сесію районної ради.
По другому питанню заслухавши інформацію від голови ГО «ЕКОДНІПРО СТАНДАРТ» стосовно передачі газових мереж у Дніпровському районі оператору ГРМ «Дніпрогаз», прийняли рішення звернутися до Дніпрогазу з проханням роз’яснити яким чином здійснилась передача даних мереж на баланс АТ «Дніпрогаз».


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор