www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 червня 2018 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпропетровський район >> Новини
Десятки тисяч оберегів від мешканців Дніпропетровщини відправляться бійцям до зони АТО, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Десятки тисяч ляльок-мотанок та листівок з побажаннями зробили для військових учасники патріотичної акції «Оберіг для бійця». Протягом двох тижнів над оберегами працювали школярі, студенти, волонтери та всі небайдужі. Сьогодні всі поробки зібрали в ДніпроОДА, щоб відправити бійцям на передову. Таким чином Дніпропетровщина привітає військових із Днем Збройних Сил України.


«Від самого початку війни волонтери допомагають бійцям АТО: теплими речами, амуніцією, харчами. Підтримують бійців й діти. Своє тепло передають, як можуть – через малюнки, іграшки, поробки. Такі «привіти» особливо цінні для захисників, які розуміють: вдома їх люблять та чекають. Зробити Героям подарунки до Дня Збройних Сил України також запропонували діти. ДніпроОДА підтримала ідею. До акції «Оберіг для захисника» приєдналася не лише малеча, а й дорослі мешканці області. Разом зробили десятки тисяч поробок», - розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

До холу ДніпроОДА принесли сотні коробок з сюрпризами для бійців. В коробці учнів дніпровської школи № 142 - понад 100 оберегів. Їх змайстрували діти з п’ятого по сьомий класи.

«Ми хотіли показати солдатам, що їх чекають, підтримують, їм вдячні за те, що вони борються за нашу землю. А ще – просто підняти захисникам настрій», - поділилася шестикласниця Карина Гаращенко.

Діти розповіли: часу на поробку витрачали зовсім небагато, проте в кожну з них вкладали душу. «Тіло» ляльки змотували з ниток, кріпили крильця та синьо-жовту стрічку, щоб оберіг можна було причепити до одягу та завжди носити із собою.

«Коли діти дізналися, що можна зробити для захисників подарунки власними ручками, одразу підключилися. Ви б бачили, як горять їх очі, коли вони намотують ці ниточки, кріплять крильця. Думаю, захисників дійсно охоронятимуть ці обереги», - посміхається педагог школи № 142 Наталя Біла.

Окрім ляльок-мотанок учні підписували для захисників листівки. У них дитячим почерком виводили теплі побажання - зичили бійцям здоров’я та миру. Загалом в акції взяла участь майже 1 тисяча шкіл по всій області. До неї приєдналися й курсанти, студенти, навіть вихованці дитячих садочків. Протягом тижня волонтери доставлять обереги та листівки з ДніпроОДА до зони АТО.


В холі ЛДА - сотні великих та малих коробок.


І це ще не всі - поробки для бійців АТО продовжують привозити зі всієї області.


До акції приєдналися здебільшого школярі. Проте долучилися й студенти, курсанти, волонтери.


Навіть вихованці дитсадків передали подарунки бійцям.


Наталя Біл: "«Коли діти дізналися, що можна зробити для захисників подарунки власними ручками, одразу підключилися".


До зони АТО поїдуль ляльки-обереги...


та листівки з теплими побажаннями.


Карина Гаращенко: "Ми хотіли показати солдатам, що їх чекають та підтримують".


Добрі феї для бійців АТО.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTGQGED.jpg