www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
Нарада 13 квітня 2021 року
Версія для друку Написати листа

13 квітня 2021 року голова Дніпровської районної ради Максим Лещенко провів робочу нараду за участю генерального директора комунального підприємства «Слобожанська центральна лікарня» Лариси Гардецької, т.в.о. заступника з превентивної діяльності відділення поліції №8 ДРУП в Дніпропетровській області Сергія Рибалки, голів та представників місцевих рад Дніпровського району.
У Дніпровському районі критична ситуація з госпіталізацією хворих на COVID-19. У Слобожанській центральній лікарні передбачено розміщення в стаціонарі одночасно 90 хворих, сьогодні в лікарні лікуються понад 130 хворих на коронавірусну інфекцію.
На жаль, різке зростання рівня захворюваності в районі спричинило проблему з наявністю у лікарні необхідної кількості ліжок та постільної білизни. Тому, на сьогодні не всі з 145 хворих, які проходять курс лікування, можуть повноцінно бути розміщеними в палатах. Для тих, кому не вистачило місць, додатково розташовані ліжка у приміщенні їдальні та холі відділення. Гостро стоїть питання нестачі ліжок та постільної білизни.
Підсумовуючи, голова районної ради звернувся до голів місцевих рад району з проханням аналізувати рівень захворюваності в громадах. Систематично та злагоджено, спільно з представниками поліції контролювати дотримання на території громад протиепідеміологічних заходів. Сприяти обізнаності населення через ЗМІ щодо необхідності сурового дотримання карантинних обмежень.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор