www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
Пленарні засідання 3 сесії Дніпровської районної ради Дніпропетровської області
Версія для друку Написати листа

9 червня 2021 року під головуванням Максима Лещенко відбулося пленарне засідання 3 сесії Дніпровської районної ради Дніпропетровської області, в роботі якого взяли участь 41 депутат.
На сесії розглядалися бюджетні питання, питання комунальної власності, з основної діяльності та програмні питання.
У зв’язку з відсутністю дохідних джерел фінансування районного бюджету, співробітники районної ради, починаючи з квітня, не отримують заробітну плату. Прийняття змін до районного бюджету дало б можливість виплатити заробітну плату виконавчому апарату за 3 місяці.
Через те, що фракції ПП «Слуга народу» та ПП «Громадська сила» утрималися від голосування, дане рішення не було проголосоване. Така поведінка депутатів даних фракцій призвела до того, що жодне питання порядку денного не було підтримано і, в свою чергу, "зірвано" пленарне засідання 3 сесії Дніпровської районної ради.
На жаль, представники президентської партії «Слуга народу» та «Громадська сила» у Дніпровській районній раді зовсім не думають про народ.
11 червня 2021 року відбулося друге пленарне засідання 3 сесії Дніпровської районної ради. Завдяки позиції, розсудливих і які думають про людей, депутатів із фракцій політичних партій «Пропозиція», «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська Солідарність», «Блок Вілкула «Українська перспектива», всі питання порядку денного було повторно винесено на розгляд і підтримано.
Зазначимо, що жоден представник від фракцій ПП «Слуга народу» та ПП «Громадська сила» не був присутній на другому засіданні сесії.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор