www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 червня 2018 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпропетровський район >> Новини
Ще 70 демобілізованих розпочали навчання на безкоштовних курсах англійської від ДніпроОДА, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Англійська – мова міжнародного спілкування, володіння нею відкриває необмежені перспективи. Це мотивує учасників АТО вдосконалювати знання іноземної. Для них безкоштовні курси – від Дніпропетровської ОДА на базі одного з провідних вишів України. На сьогодні навчання вже завершили 170 бійців, після літніх канікул сіли за парти ще 70.

«Ми допомагаємо бійцям адаптуватися у мирному житті. Ідея народилася в минулому році, коли із зони АТО повернулися перші демобілізовані. Хлопцям потрібна була соціалізація, і ДніпроОДА організувала для них курси – з програмування, водіння, вивчення англійської. Курси іноземної вже закінчили 170 військових, ще 70 – стали до навчання. Не стримуємо хлопців у бажанні навчатися, продовжуємо приймати заявки на участь у курсах і формуємо нові групи», – підкреслив очільник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

36-річний АТОшник Валерій Вишняков із Дніпра сів за парту. Каже, знов відчуває себе студентом. Прийшов на курси, аби удосконалити знання англійської. Розуміє, то невід’ємна складова професійної реалізації в сучасному світі.

«Про курси дізнався в Центрі допомоги учасникам АТО. Відразу записався, адже вони безкоштовні. Завжди мріяв покращити свою англійську, бо знав її на рівні шкільної програми. Здав тести – і ось на першому занятті. Іноземна сьогодні стає все більш необхідною, особливо, якщо ти бажаєш отримати перспективну посаду чи плануєш працювати з іноземними клієнтами», – розмірковує демобілізований.

Заняття двічі на тиждень протягом трьох місяців. Усього – 72 години. Перед початком занять слухачі проходять тестування. Воно дозволяє визначити рівень володіння мовою. Відповідно до результатів формуються групи: хтось навчається «з нуля», а хтось вдосконалює знання іноземної.

Навчання проходить на базі регіонального центру іноземних мов ДНУ ім. Олеся Гончара.

«Таких учнів вчити нелегко, але дуже цікаво. Вони мають високий рівень мотивації, знають, для чого вчаться. Хлопці навчаються за підручниками британського видавництва. Вони орієнтовані на вивчення англійської через англійську. Тобто використання рідної мови зведено до мінімуму», – розказує про особливості навчального процесу директор регіонального центру іноземних мов ДНУ Людмила Байсара.

Набір на освітні курси триває. Записатися можна в Центрі допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА за адресою: Дніпро, пр. Поля, 1 (колишній пр. Кірова), 1-й поверх, тел.: (056) 742-86-62. Курси безкоштовні.

Аби подати заявку, при собі слід мати посвідчення учасника бойових дій та документ, який підтверджує безпосередню участь в АТО.


Ще 70 демобілізованих розпочали навчання на безкоштовних курсах англійської від облдержадміністрації.


«Іноземна сьогодні стає все більш необхідною, особливо, якщо ти бажаєш отримати перспективну посаду чи плануєш працювати з іноземними клієнтами», – упевнений АТОшник Валерій Вишняков.


Заняття двічі на тиждень протягом трьох місяців.


Серед студентів не тільки чоловіки, а й жінки.


АТОшники навчаються за підручниками британського видавництва.


Обов'язкова умова – виконання домашнього завдання.


На сьогодні навчання вже завершили 170 бійців.


Набір на освітні курси триває. Записатися можна в будь-який момент.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTSETY0.JPG