www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
Підсумки робочого тижня з 09 по 15 березня 2021 року
Версія для друку Написати листа

09 березня 2021 року з нагоди свята в честь 207 річниці від дня народження Великого Кобзаря голова Дніпровської районної ради Максим Лещенко, заступник голови обласної ради Ігор Каширін, заступник міського голови Ксенія Сушко та перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Володимир Орлов здійснили покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка у м. Дніпро.
Також цього дня голова Дніпровської районної ради Максим Лещенко взяв участь у всеукраїнській онлайн-нараді на тему: «Актуальні проблемні питання діяльності районних рад». Під час круглого столу учасники актуалізували позиції Української асоціації районних та обласних рад щодо нової редакції Закону України «Про місцеве самоврядування».
На жаль, не зважаючи на стабільну роботу експертів Асоціації у відповідній робочій групі, багато положень у цьому проекті закону, зокрема щодо повноважень районних рад, авторами проекту закону не були враховані.
Крім того, учасники наради обговорили можливість та необхідність звернутися до Конституційного суду України в питанні порушення Конституції України в частині обмеження повноважень районних рад.
12 березня 2021 року голова районної ради Максим Лещенко за запрошенням голови Дніпровської районної державної адміністрації Віри Поклонської взяв участь у нараді з питань застосування пестицидів в сільськогосподарських підприємствах Дніпровського району.
Максим Олександрович зазначив, що аграрії не повинні залишатися на одинці у вирішенні питань з державними та контролюючими органами, тому районна рада, райдержадміністрація та депутатський корпус будуть всіляко підтримувати розвиток агропромислового сектору та фермерських господарств.
За запрошенням Любимівського сільського голови Євгена Широких у роботі пленарного засідання шостої сесії сільської ради VІІІ скликання взяли участь, заступник голови обласної ради Ігор Каширін, голова Дніпровської районної ради Максим Лещенко, депутат Дніпровської районної ради Олександр Широких.
Під час палких дискусій було прийнято ряд важливих рішень для життєдіяльності територіальної громади. Серед розглянутих, найважливішими є питання: «Про затвердження програми «Водозабезпечення населення на території Любимівської сільської ради на 2020-2030 роки», «Про затвердження заходів до програм по сільському бюджету на 2021 рік», «Про затвердження структури та граничної чисельності працівників апарату Виконавчого комітету Любимівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області» та земельні питання.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор