Дніпровський район
www.dnipr.dp.gov.ua


Червоне і чорне, танго і вальс, любов і пристрасть – молодь Дніпропетровщини кружляла на студентському балу-2016. У культурно-діловому центрі «Менора» вальсували близько 250 пар. Їх прийшли підтримати близькі, рідні та друзі. Це вже шостий бал, який для студентів вишів регіону організовує ДніпроОДА.



Шик, блиск, краса – студенти вишів Дніпропетровщини вальсували на балу.


Довгоочікувана яскрава подія року зібрала у культурно-діловому центрі «Менора» майже тисячу хлопців та дівчат з різних вишів області.


«Студенти – це передова частина людства. Вони змінюють світ, роблять революції в економіці, мистецтві. Вони вже дорослі, але одночасно – глибокі романтики. Аби підтримати молодь з університетів, академій, інститутів, ми щорічно проводимо студентський бал. Цьогоріч він проходить вшосте. З кожним роком бажаючих взяти участь в урочистій події стає все більше», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


На балу пари кружляли у витонченому вальсі, палали у пристрасному танго, та вибудовували незвичні фігури в менуеті.


«Я хотів станцювати вальс. І ось мрія стала реальністю», – зізнається студент університету митної справи та фінансів Кирило Ніцик.

«Готувалися довго. Тренувалися два-три рази на тиждень. Я випадкова сюди потрапила. Мене запросив Кирило – погодилася без сумнівів. Для нас це перший та останній студентський бал. Тут позитивна атмосфера та заряд емоцій», – розказує студентка університету митної справи та фінансів Олеся Хорькова.


Правильно рухатися хлопці та дівчата вчилися на репетиціях. Пластичність та грацію розвивали протягом двох місяців хореографи.


«До душі – вальс. Останній раз танцювала його в школі на випускному. Не пропустила жодної репетиції. Емоцій багато. Хочеться, аби таких заходів було побільше», – бажає студентка Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Оксана Чередниченко.


Кожна пара репетирувала той танець, який їй вдавався найкраще.


«Танго – як наше життя. Воно таке ж бурхливе, насичене і пристрасне», – вважає студент Дніпропетровської медичної академії Дмитро Екзархо.

«Це яскравий і насичений танець. Танго – це пристрасть. Ми хотіли запалити ним серця оточуючих. Цим танцем можна передати свої почуття, емоції. Ті слова, які ми не можемо сказати один одному, можна показати танцем», – говорить студентка Дніпропетровської медичної академії Олександра Прокопенко.


На балу панувала атмосфера старовинної класичної Франції XIX століття.


«Ми дуже довго чекали на цю подію. Це щось особливе і неординарне», – ділиться враженнями студентка 3 курсу університету митної справи та фінансів Анастасія Люлько.

ЇЇ партнер по танцю Іван Іванісенко каже: «Для мене це останній студентський бал. Це можливість поринути у Францію епохи Відродження. Тут панує романтика року, що минає».


У дрес-коді обов’язкові два кольори – червоний та чорний. Витоки цих барв – в однойменному романі французького письменника Стендаля.


Так хлопці та дівчата стали героями відомого твору.


У дівчат – довгі сукні…


У хлопців – смокінги та ділові костюми…


Вхід на бал – за квитками. Ціна символічна – кому скільки не шкода. Виручені кошти підуть на доброчинність.


На балу працювали фотозони, у розважальній програмі – виступи вокальних та танцювальних колективів, конкурси, вікторини, подарунки.


Наприкінці свята обрали короля та королеву балу. Ними стали Ніка Пастушенко та Андрій Ванжа із Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту.

«Спочатку ми змагалися в інтелектуальному конкурсі, потім – у танцювальному. У бальних танцях наша пара не дуже сильна. І в нас були сильні конкуренти. Однак нам вдалося перемогти, – розказує дівчина. – Отримали море емоцій, багато нових знайомств. Із нетерпінням чекаємо нового балу».








File Attachment Icon
ATTLK0QB.jpg