www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 22 травня 2018 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпропетровський район >> Новини
Близько 700 підприємців Дніпропетровщини зареєструвалися на безкоштовний інтенсив про роботу в Prozorro, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Працюй і перемагай у Prozorro – під таким гаслом у ДніпроОДА 26 січня відбудеться семінар для бізнесменів регіону. Серед учасників – представники міністерств, облдержадміністрації, провідні експерти. Ділитимуться досвідом і ті, хто вже успішно працює у Prozorro. Формат зустрічі – відкрите обговорення. На сьогодні зареєструвалося близько 700 бажаючих.


«ДніпроОДА продовжує навчати підприємців області працювати у Prozorro. За півтора тижні – черговий семінар. На ньому підприємці зможуть дізнатися про нові можливості електронної системи Prozorro, обсяги закупівель держустанов та стратегію перемог у торгах. Запрошуються всі бажаючі, участь безкоштовна», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Одноденне навчання для тих, хто ще не має досвіду роботи в Prozorro, і для тих, хто хоче глибше зрозуміти суть та принципи електронної системи держзакупівель. Формат зустрічі – відкрите обговорення.

Навчальна програма розбита на окремі блоки. У першому учасники дізнаються про об’єм закупівель, де їх знайти і які держзамовники планують закупівлі у різних сферах. У другому блоці йтиметься про те, як правильно оскаржити торги та домогтися справедливості.

На найактуальніші питання відповідатимуть провідні фахівці країни. Серед них – заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України Максим Нефьодов, директор департаменту регулювання державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олександр Стародубцев, представники ДніпроОДА, творці Prozorro.

На сьогодні на семінар зареєструвалося близько 700 підприємців Дніпропетровщини. Ви можете стати наступним.

Тренінг безкоштовний. Реєстрація за посиланням або телефоном: (056) 717-07-04.

Семінар 26 січня о 14.00 за адресою: Дніпро, ОДА, пр. О.Поля,1.


Близько 700 підприємців Дніпропетровщини зареєструвалися на безкоштовний інтенсив про роботу в Prozorro

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTC3W1P.jpg