www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 червня 2018 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпропетровський район >> Новини
ДніпроОДА та молоді айтішники створили перший мобільний додаток туристичних маршрутів Дніпропетровщини, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Обрати екскурсійний маршрут по місту Дніпро, знайти опис цікавих місць, їх фото та розташування на карті, підібрати найзручніший спосіб переміщення обраним шляхом. Всі ці можливості дає мобільний додаток «Тур Дніпро». Його розробили молоді програмісти бізнес-інкубатору, створеного ДніпроОДА та ІТ-волонтерами. Додаток безкоштовний. Він вже доступний для користувачів Android та скоро з’явиться в App Store. В планах – розробити онлайн-маршрути по різних куточках Дніпропетровщини. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«ДніпроОДА разом з волонтерами «ІТ рух Дніпро» втілюють в життя цікаві інноваційні розробки. Вже працюють мобільний додаток до гарячої лінії ОДА та екологічного сайту eco.dp.gov.ua. Ще один спільний проект – ІТ-інкубатор. У ньому випускники вишів, училищ та курсів можуть попрактикуватися та отримати досвід роботи в команді. Перша робота молодих програмістів - додаток «Тур Дніпро», - зазначив очільник області Валентин Резніченко.

Ідею мобільного додатку, який презентує цікаві місця Дніпропетровщини, запропонували радники голови ОДА. В ІТ-інкубаторі над втіленням задуму в життя працювали 5 місяців. Додаток допомагає підібрати екскурсійний маршрут, там є опис цікавих місць, їх фото та розташування на карті. Програма пропонує оптимальний спосіб переміщення обраним маршрутом.

«Мешканець або гість області думає: куди б піти ввечері. Відкриває додаток та обирає один з маршрутів, які розбиті за темами. Комусь подобається культура, комусь - архітектура, гастрономія або природа. Всі ці теми представлені в додатку», - пояснив член установчої ради ГО «ІТ Рух Дніпро», один із організаторів ІТ-інкубатора Сергій Шегеда.

«Тур Дніпро» вже можуть скачати користувачі Android, зайшовши на Google Play. Вже скоро додаток стане доступним в App Store. Зараз в онлайн-путівнику – близько десяти маршрутів. В планах розробників – збільшити їх кількість та розширити географію додатка на всю область. Молоді IT-шники-розробники додатку запрошують всіх бажаючих приєднатися до наповнення «Тур Дніпро» та запропонувати цікаві маршрути різними куточками Дніпропетровщини.


ДніпроОДА та молоді айтішники створили перший мобільний додаток туристичних маршрутів Дніпропетровщини, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT2SUZI.jpg