www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
День довкілля
Версія для друку Написати листа

Традиційно, третьої суботи квітня в Україні відзначається День довкілля.
Завдяки широкій підтримці громадських організацій, представників органів влади, небайдужих громадян - це свято стало днем активних практичних дій на захист навколишнього середовища.
Наш Дніпровський район – дуже красивий, мальовничий, щедро наділений природою куточок Дніпропетровської області, з унікальними пам’ятками давнини, край історичний, багатий на культурні традиції. Тут є, де відпочити від гамірних буднів та наповнитися енергією. Водночас – це потужний промисловий регіон, де розташовано багато підприємств, сотні кілометрів трубопроводів і транспортних магістралей. Отже дотримання екологічних норм і вирішення питань, пов’язаних з охороною довкілля, є провідним завданням сучасності.
У нашому районі та в територіальних громадах Дніпропетровщини успішно реалізується велика кількість програмних заходів щодо зменшення впливу на довкілля, зниження рівня забрудненості, підвищення ефективності використання природних ресурсів. Важливу роль у цій справі відіграють природоохоронні організації, еколого - ресурсні служби, представники науки та громадськості. Роботу захисників довкілля важко переоцінити, адже від неї багато у чому залежить наше майбутнє.
Шановні жителі Дніпровського району! Нехай і надалі краєвиди Дніпропетровщини тішать око, надихають та надають сил. Бажаю усім нам чистого повітря, родючої землі, квітучих вулиць. Дбаймо про довкілля разом!


З повагою

Голова Дніпровської районної ради
Максим ЛЕЩЕНКО
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор