www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпропетровський район >> Новини
Вже 11 лікарня Дніпропетровщини отримала гуманітарну допомогу з Франції, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Чергову гуманітарку передали на Дніпропетровщину з Франції. Функціональні ліжка та медичні меблі доставили до дніпровського госпіталю. Це вже одинадцятий медзаклад області, який отримує допомогу від організації «Асоціація медичної та благодійної допомоги Франція-Україна». Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Гуманітарку з Франції отримали вже 11 лікарень області, які приймають бійців АТО. Це медичне обладнання, інструменти та меблі на понад 100 тисяч євро, – зазначив Валентин Резніченко. – Сьогодні таку допомогу отримав дніпровський військовий госпіталь. На черзі – ще шість лікарень».

Ліжка, матраци, тумбочки та телевізори на близько 7 тисяч євро доставили до військового госпіталю у Дніпрі. Це вже друга партія гуманітарної допомоги Франції, яку отримує медзаклад, розповів його начальник Віктор Кузьменко.

«На початку вересня ми вже отримали від благодійників з Франції сучасні інструменти. Вони дозволяють суттєво скоротити термін лікування пацієнтів та пришвидшити реабілітацію, – поділився він. – Чергова допомога – ліжка та меблі, які нам потрібні».

Нині у військовому госпіталі лікуються 256 пацієнтів.

Співпраця Дніпропетровської ОДА із «Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна» із забезпечення медичним обладнанням стала можливою завдяки волонтерці Діані Дольс. Раніше вона жила у Дніпрі, кілька років тому переїхала до Франції. Зараз допомагає Батьківщині з-за кордону.


Гуманітарку з Франції отримав військовий госпіталь у Дніпрі.


Це функціональні ліжка та медичні меблі.


Вартість вантажу - близько 7 тисяч євро.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTV10ZV.jpg