www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 червня 2018 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпропетровський район >> Новини
Антирейтинг водіїв від ДніпроОДА: хто отримав попередження про звільнення цього тижня
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині продовжують стежити за водіями приміських та міжміських маршруток. Допомагають у цьому GPS-датчики, встановлені у кожному авто. Про порушників та відмінників останнього тижня – у рейтингу відділу транспорту Дніпропетровської ОДА.


Порушником останнього тижня став водій «Північтрансу», який працює на маршруті «Дніпро-Новомосковськ». Під час однієї з поїздок шофер автобусу № АЕ 8116 ВХ розігнався до 140 кілометрів на годину.Відзначився і його колега – водій маршрутки № АЕ 0539 АА. Працівник «Північтрансу» «сплутав» Криворізький район з Кіровоградською областю. Чоловік мав рушити з Дніпра до Кривого Рогу, заїхавши до села Девладове. Натомість помандрував до міста Бобринець Кіровоградської області.За перевищення швидкості та порушення схеми маршруту обидва шофери отримали попередження про звільнення.

«Дніпропетровська облдержадміністрація продовжує контролювати якість пасажирських перевезень на міжміських та приміських маршрутах. Допомагає супутникова система навігації – у кожній маршрутці встановлені GPS-датчики, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – За чотири місяці такої роботи виявили понад три десятки водіїв-порушників, двох – тимчасово відсторонили від роботи, чотирьох – звільнили».

Відмінники останніх семи днів – водії автопідприємств «Пушкарний», «Автодрайв», «Рубель», «Скабелко» та «Одіум Престиж». Автобуси цих перевізників їздили за графіком, не перевищували швидкість та не змінювали маршрути.

Дані про роботу пасажирського транспорту в області поступають й на громадську платформу Easyway. На сайті пасажири можуть дізнатися, коли під’їде необхідний автобус, скільки машин працює на лінії та чи довго чекати наступної маршрутки.

На Дніпропетровщині понад 200 приміських та 240 міжміських маршрутів. На них працює більше 800 машин.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTATF90.png