www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
Підсумки тижня з 24 лютого по 01 березня
Версія для друку Написати листа

24 лютого голова Дніпровської районної ради взяв участь у черговому засіданні колегії Дніпровської райдержадміністрації, на якому були розглянуті питання: «Про підсумки Програми соціально економічного та культурного розвитку Дніпровського району за 2020 рік», «Про стан реалізації Програми зайнятості населення Дніпровського району на період до 2022 року», «Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2020 році та підвищення її ефективності у 2021 році», «Звіт про виконання плану розвитку архівної справи у Дніпровському районі за 2020 рік».
01 березня 2021 року голова Дніпровської районної ради Максим Лещенко взяв участь у онлайн - конференції на тему: «Нова редакція Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» через призму Європейської хартії місцевого самоврядування». Основною метою даної конференції було обговорення концепції змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Одними із змін, що пропонуються в частині діяльності районних рад - створення при районних радах виконавчих комітетів. Повноваження районних рад жодним чином не озвучувались. Даний законопроект викликав багато суперечок серед представників асоціацій, плекаємо надію що все ж таки законотворці дослухаються до думок та пропозицій Української асоціацій районних та обласних рад в частині надання їм повноважень.
Цього ж дня голова районної ради провів нараду, за участю представників Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпровської районної державної адміністрації Новоолександрівської сільської ради, державного підприємства «Дослідне господарство «Дніпро», Дніпроводоканалу.
За результатами даної наради державне підприємство «Дослідне господарство Дніпро» взяло на себе зобов'язання провести всі поточні ремонти водомереж та підготувати документи для їх подальшої передачі.
Ці мережі повинні бути передані або до Новоолександрівської територіальної громади, у зв’язку з тим, що територіально вони знаходяться в межах громади і надають послуги населенню відповідної громади, або до комунального підприємства «Дніпроводоканал», так як оплата за послуги водозабезпечення і водовідведення надходить до цієї організації.
Для вирішення даного питання планується зустріч керівництва КП «Дніпроводоканал» та голови Новоолександрівської територіальної громади.

               Вікторія Сухойван, головний спеціаліст з інформаційного забезпечення відділу організаційно - кадрової роботи виконавчого апарату Дніпровської районної ради

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор