www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
11 лютого робочий візит до Підгородненської громади
Версія для друку Написати листа

11 лютого 2021 року голова районної ради Максим Лещенко та заступник голови районної ради Анатолій Коваленко побували у Підгородненській громаді з робочим візитом, під час якого поспілкувалися з міським головою Андрієм Горбом, працівниками ради, обговорили ряд важливих питань щодо розвитку громади та подальшої активної співпраці.
Керівники оглянули територію громади, побували в приміщені міської ради, в дошкільному підрозділі КЗ «Підгородненський навчально-виховний комплекс № 4», який є окрасою громади. Сучасний, енергоефективний з панорамними вікнами садочок у вигляді сот. Родзинка дитсадка – внутрішнє подвір’я із «вічним літом».
Також очільники району побували в Комунальному закладі «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (с. Спаське) та в Центрі кобзарського мистецтва ( м. Підгородне).
«Унікальність Центру кобзарського мистецтва в тому, що це єдиний в регіоні і третій в Україні центр, де виховують юних кобзарів і роблять бандури» - зазначила керівник центру Алла Ганжа.
Хоча громада активно розвивається, створює нові заклади та установи, але також має багато невирішених проблем і питань. Найактуальнішими є на сьогодні питання щодо забезпечення мешканців питною водою, питання транспортного сполучення, ремонту доріг обласного та місцевого значення, капітальний ремонт будівлі Підгородненського міського будинку культури ім. Т.Г. Шевченка, дошкільного садочка «Івушка».
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор