www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
17 квітня - День пожежної охорони, свято тих, хто щодня рятує людські життя
Версія для друку Написати листа


17 квітня - День пожежної охорони, свято тих, хто щодня рятує людські життя

Сьогодні, 17 квітня, відповідно до Указу Президента України від 11 жовтня 2013 року № 555/2013, відзначається професійне свято – День пожежної охорони. Це свято тих, хто щодня ризикуючи власним життям, рятує сотні інших, ліквідовує пожежі та наслідки стихії.
Пожежник - професія, що не знає вихідних та свят. Це самовіддана праця 24 години на добу, сім днів на тиждень. І для більшості пожежних - це не просто професія, а сенс життя.
Шановні вогнеборці – працівники пожежної охорони
Дніпровського району!
Ви обрали одну з найскладніших професій, покликану боротися із найнебезпечнішою стихією – вогнем. Ваш високий професіоналізм і відданість справі, виявлені під час виконання службових обов’язків, врятували не одне людське життя, зберегли для нашого району велику кількість матеріальних цінностей. Особлива вам вдячність за сумлінну працю, за кожну хвилину ваших нелегких буднів.
Бажаю усім, хто присвятив своє життя професії пожежника, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки та мужності. Нехай злагода й достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається вам здоров’ям, щастям та добром.З повагою

Голова Дніпровської районної ради
Максим ЛЕЩЕНКО
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор