www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 червня 2018 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпропетровський район >> Новини
За рік на Дніпропетровщині пройшло вже 30 безкоштовних семінарів для підприємців, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Ви підприємець? Бажаєте зробити власну справу більш успішною? Запросіть до себе досвідченого консультанта. Він допоможе зі стратегією розвитку бізнесу, маркетингом, фінансовим плануванням. Оплату послуг такого фахівця бере на себе Європейський банк реконструкції та розвитку. Бажаєте дізнатися більше – приходьте 2 грудня до Дніпропетровської ОДА на семінар.

«Розпочати власну справу, зробити її прибутковою та ефективною, захистити від фінансових та юридичних рифів, правильно платити податки та навіть користуватися світовими стандартами дезінфекції. Цьогоріч для підприємців Дніпропетровщини пройшло вже 30 безкоштовних семінарів від ОДА. Їх відвідали півтори тисячі людей, – розповів очільник регіону Валентин Резніченко. – Незабаром пройде ще один семінар. Бізнесмени зможуть особисто поспілкуватися з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку, дізнатися секрети розвитку власної справи».

На семінарі можна дізнатися, як залучити до своєї роботи професійних консультантів, які питання вони допоможуть вирішити, де шукати таких людей, як Європейський банк компенсуватиме сплату їх послуг. Аналітики Європейського банку поділяться конкретними прикладами такої співпраці.

Зареєструватися на безкоштовний семінар можна тут.

Він пройде 2 грудня у Дніпропетровській ОДА на пр. О.Поля, 1. Початок об 11.00. Тривалість – 2 години.


За рік на Дніпропетровщині пройшло вже 30 безкоштовних семінарів для підприємців
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
_1_14800587127850-1C36.jpg