www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
10 лютого 2021 року керівники Дніпровської районної ради здійснили робочу поїздку до Новопокровської селищної ради.
Версія для друку Написати листа

10 лютого 2021 року голова Дніпровської районної ради Максим Лещенко та заступник голови районної ради Анатолій Коваленко здійснили робочу поїздку до Новопокровської селищної ради.
Керівники району зустрілись з Новопокровським селищним головою Людмилою Муркович, обговорили важливі питання життєдіяльності громади, оглянули територію селищної ради, побували в Новопокровському закладі загальної середньої освіти та в Центрі надання адміністративних послуг Новопокровської селищної ради.
За останні роки відбулися суттєві зміни в розвитку громади. Здійснено ремонт дорожнього покриття доріг місцевого значення, встановлено зупинки в селах Котлярівка, Пропашне, Григорівка. Для забезпечення жителів смт Новопокровка якісною питною водою була пробурена нова свердловина, збудовано систему водопостачання та водопровідні мережі протяжністю 29,26 км.
Але залишається невирішеним питання щодо ремонту доріг обласного значення, потребує капітального ремонту Новопокровська школа та будинок культури. Також гостро стоїть проблема з побудовою водопровідної мережі в селі Григорівка.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор