www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
З Днем Національної гвардії України!
Версія для друку Написати листа


Шановні нацгвардійці!
Щиро вітаю вас з професійним святом —
Днем Національної гвардії України!

Сучасна Національна гвардія України – це підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохоронні функції. До її складу увійшли внутрішні війська України та добровольці, які стали на захист державного суверенітету країни в один з найскладніших часів у новітній історії.
Сьогодні бійці Національної гвардії продовжують нести військову службу на Сході та найважливіших і найбільш небезпечних ділянках нашої країни. Реалії сьогодення ставлять перед вами нові виклики і випробування, які вимагають від життя рішучих дій. Національній гвардії довіряють охорону військових об’єктів та атомних електростанцій, гвардійці забезпечують порядок під час публічних подій та урочистих заходів. Національна гвардія є елітним підрозділом, на який рівняються і куди прагнуть потрапити молоді люди, які вирішили пов’язати своє життя із службою у війську.
Глибоко шаную тих, хто зустрічає цей день на передовій! Низько вклоняюсь усім тим, хто загинув. Вічна пам’ять військовослужбовцям, які віддали своє життя за єдність країни та встановлення миру і спокою на рідній землі. Дякую кожному за вашу вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданості українському народові!
Бажаю усім військовослужбовцям та ветеранам Національної гвардії міцного здоров’я, незламності духу, миру та добра вам і вашим родинам.
Слава Національній гвардії України! Слава Україні!

Голова Дніпровської районної ради
Максим ЛЕЩЕНКО
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор