www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 27 лютого 2020 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
ДніпроОДА завершує реконструкцію опорної школи в Солоному – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Триповерхова опорна школа в Солоному перетворюється на освітній заклад європейського зразка. Капітальна реконструкція – на фініші. Завершуються ремонтні роботи у крилі старшокласників. Якісні переміни відбуваються у спортзалі та їдальні. У нових умовах уже навчаються учні початкових класів. Крім того, навчальний заклад змінив зовнішній дизайн. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Децентралізація, ініційована Президентом Петром Порошенком, є однією з найуспішніших реформ в Україні. Якісні результати вона має і у сфері освіти. Сьогодні на Дніпропетровщині розбудовуємо мережу опорних шкіл. Реконструюємо їх, забезпечуємо новим обладнанням, автобусами, будуємо спортивну інфраструктуру. Сучасна школа й новітні технології формують нових українців», – наголосив Валентин Резніченко.

Умови для виховання нових українців створюють у Солонянській опорній школі №1. Наразі ведуться внутрішні роботи – це другий етап проекту. Класи ремонтують, облаштовують новими меблями, предметні кабінети обладнують мультимедійними дошками.

Зараз підрядники працюють у крилі 5-11 класів. Тут повністю замінили двері та систему опалення. На третьому поверсі постелили лінолеум, на першому і другому – малярні роботи. Нового виду набудуть 24 кабінети.

«Школа змінюється на краще. Це налаштовує дітей на робочий лад. Новітнє освітнє середовище дозволить учням здобувати якісніші знання», – вважає методист Ірина Пушко.

Будівельники не збавляють темпів і в спортивному залі школи. Замість дерев’яної підлоги – м’який лінолеум. Стіни пофарбовані у світлий колір. Завдяки потужній системі вентиляції у приміщенні більше не буде плісняви. Також осучаснюють тренерську та роздягальні.

А ось в актовій залі ремонт позаду – тут вже проходять шкільні свята. Приміщення розширили, сцену перенесли у протилежний бік і оторочили кулісами, встановили 120 нових зручних крісел.

«Пишаюся, що мій випускний пройде саме в цій актовій залі», – поділилася десятикласниця Юлія Кійко.

Ремонт всередині школи має завершитися найближчим часом.

Солонянську опорну школу реконструюють обласним коштом. Роботи тривають з червня 2017-го.

Вперше за 40-літню історію навчального закладу замінили покрівлю, встановили більше 300 енергозберігаючих вікон, термомодернізували фасад. Шкільне подвір’ї вимостили кольоровою бруківкою.

«Раніше наша школа була сірою й неприглядною. Навчатися в ній бажання не було. Тепер все змінилося. Школа красива, на поверхах встановили монітори, пуфики. Класи пофарбували в різні кольори. Наш, наприклад, зелений. Усе це додає позитиву, зараз навчання в радість», – розказав п’ятикласник Сергій Кузнєцов.

Крім того, біля школи зводять сучасний стадіон з футбольним полем, волейбольним та баскетбольним майданчиками, біговими доріжками й ворк-аут зоною.

У Солонянській школі здобувають знання 700 дітей, майже третину з них підвозять шкільними автобусами з 12 сіл. У зв’язку з ремонтом учні навчаються у дві зміни.


Опорна школа в Солоному перетворюється на освітній заклад європейського зразка.


Школа має вже сучасний зовнішній дизайн.


На подвір'ї – різнокольорова бруківка.


Діти кажуть, тепер навчання тут – у радість.


Класи ремонтують...


...облаштовують новими меблями...


...обладнують мультимедіа.


Початкові класи вже мають оновлений вид.


Приміщення пофарбовані в різні кольори.


«Школа змінюється на краще. Це налаштовує дітей на робочий лад. Новітнє освітнє середовище дозволить учням здобувати якісніші знання», – вважає Ірина Пушко.


Триває ремонт "старшого крила".


Підрядники стелять лінолеум.


Ремонт у спортзалі в розпалі.


В актовому залі ремонт завершено.


«Пишаюся, що мій випускний пройде саме в цій актовій залі», – поділилася Юлія Кійко.


Біля школи зводять сучасний стадіон з футбольним полем...


...волейбольним та баскетбольним майданчиками.


Ремонт школи триває з червня 2017 року.


У Солонянській школі навчаються 700 дітей.


Модернізація школи – результат децентралізації влади.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTB4YU1.jpg