www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 червня 2018 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпропетровський район >> Новини
На Дніпропетровщині перевіряють приміських перевізників: на що звертають увагу та яку відповідальність нестимуть порушники (ФОТО)
Версія для друку Написати листа
Порушення графіку руху та швидкісного режиму, забагато пасажирів в салоні, неввічливі водії. Це ще не повний список нарікань мешканців області на водіїв громадського транспорту. Рейси приміських маршрутів, на які скаржаться найбільше, перевіряє спеціальна комісія при ДніпроОДА. Акцент роблять на безпеку та комфорт пасажирів. Зі злісними порушниками розриватимуть договори.


Від Підгородного до Дніпра курсують маршрутки №238 та 244. Місцеві мешканці скаржаться на перевізників. Мовляв, водії не дотримуються швидкісного режиму та відмовляють пільговикам у безкоштовному проїзді.

«Вони не їздять, а повзають. Кілометр – мало не за 15 хвилин. Моя дружина сказала, що не буде їздити на маршрутці та платити за проїзд, адже до роботи швидше дійде пішки. Водії ще й пільговикам відмовляють, навіть коли салон пустий або там сама молодь», - поділився мешканець Підгородного.

Це підтверджують й громадські активісти. Кажуть: невеличкі спринтери їздять перевантаженими. Та й це ще не все.

«У нас була домовленість з перевізниками: учнів в шкільний час відвозити безкоштовно. При цьому водії не соромляться із зовсім маленьких дітей брати плату в повному обсязі. Якщо дитина не платить, її висаджують прямо на дорозі», - розповів громадський активіст Олександр Зелений.

Всі скарги місцевих мешканців перевіряє спеціальна комісія з представників громадськості, Укртрансбезпеки та ДніпроОДА. Вивчають документи, інспектують технічний стан машини, стежать, чи дотримуються водії графіку. Під час перевірки комісія виявила порушення: прострочені вогнегасники та ліки в аптечці, відсутність наглядної інформації про графік руху, більша, ніж у техпаспорті, кількість місць у маршрутці, посадка пасажирів не на зупинці, а посеред дороги. На усунення недоліків дають тиждень, далі - повторна інспекція. Такі перевірки проводять на всіх приміських маршрутах області, на які найбільше нарікають пасажири.

«На дорогах Дніпропетровщини мають працювати лише перевізники, які гарантують безпеку та комфорт своїм пасажирам. Останнім часом почастішали скарги на те, що водії громадського транспорту перевищують швидкість, відхиляються від графіку руху, не беруть пільговиків. Інформацію перевіряє спеціальна комісія. Зі злісними порушниками, які не виправлять помилок, розриватимемо договори», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

На Дніпропетровщині більше 200 приміських та 240 міжміських маршрутів. На них працює понад 800 машин.


На Дніпропетровщині перевіряють перевізників.


Інспектіють приміські маршрутки.


У комісії – представники громадськості, Укртрансбезпеки та ДніпроОДА. 


Особлива увага - безпеці та комфорту пасажирів.


Громадські активісти кажуть: на маршрутників багато скарг від населення.


У маршрутників, які рухаються із Підгородного до Дніпра виявили порушення.


На зупинці немає візуальної інформації для пасажирів.


В аптечці - прострочені медикаменти.


Місцеві мешканці скаржаться: водії не беруть пільговиків.


На усунення недоліків дають тиждень, далі - повторна інспекція. Зі злісними порушниками розриватимуть договори.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTAR3JP.jpg