Дніпровський район
www.dnipr.dp.gov.ua


Герої – реальні, військова техніка – справжня. Безліч емоцій та вражень – гарантовані. Все – завдяки масштабному проекту від ДніпроОДА «Шляхами Героїв». Вже другий рік поспіль старшокласники з усієї області під час патріотичних турів відвідують 25-у повітрянодесантну бригаду в Гвардійскому, Музей АТО та Алею пам’яті біля будівлі обладміністрації. 2018-го вже понад дві тисячі дітей побували у таких екскурсіях, повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«На патріотичному вихованні дітей робить акцент Президент України Петро Порошенко. У 2017-му організували патріотичні екскурсії для старшокласників Дніпропетровщини. Завдяки проекту «Шляхами героїв» школярі мають можливість доторкнутися до живої історії – ознайомитися з життям справжньої бойової частини, героїкою воїнів, відвідати Музей АТО та Алею пам’яті. Цьогоріч вже більше двох тисяч дітей побували в патріотичних екскурсіях», – зазначив Валентин Резніченко.

Під час одноденного туру дітям дають можливість зануритися у життя справжньої бойової частини та поспілкуватися із сучасними героями – АТОвцями. Військові діляться зі школярами спогадами про події на Сході та розповідають їм про героїку воїнів.

«Такі екскурсії дуже важливі для дітей. Адже це наші майбутні захисники, й вони повинні бути готові дати відсіч ворогу», – сказав офіцер 25-ї повітрянодесантної бригади Олег Покась.

Старшокласників знайомлять із побутом військових, зі справжньою бойовою зброєю. Шквал дитячих емоцій – від можливості «стрибнути» з гвинтокрила, наче справжній десантник, побувати всередині танку, «постріляти» із зенітки.

«Враження – чудові! Тепер захоплююся танкістами – люк такий маленький, не розвернутися, а їм вдається ще вправно керувати машиною», – поділився старшокласник із Кам’янського Максим Панін.

«Тут все просто невимовно! І пам’ятники, і казарми, і справжні військові. Мені дуже сподобалося», – сказав старшокласник із Кам’янського Данило Алексєєв.

Після військової частини на дітей чекають також екскурсії до Алеї пам’яті біля ДніпроОДА та першого в Україні Музею АТО.

«Дітей весь день супроводжують наші гіди – АТОвці та волонтери, які також стають для них живим прикладом справжніх патріотів. У школярів завжди до них багато запитань», – розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Фанигін.

Загалом за два роки «Шляхами героїв» пройшли вже близько семи тисяч школярів.

Цьогоріч у масштабному проекті від ДніпроОДА «Шляхами Героїв» взяли участь понад 2 тис старшокласників області


Починається тур зі знайомства з життям справжньої бойової частини – 25-ї повітрянодесантної бригади у Гвардійському


«Такі екскурсії дуже важливі для дітей. Адже це наші майбутні захисники», – Олег Покась


Патріотичний тур одноденний, та насичений


Школярі занурюються в життя десантників


Перед «польотом» – суворий інструктаж


І ось він – «справжній» стрибок


«Тут все просто невимовно! Мені дуже сподобалося», – Данило Алексєєв


Дітей знайомлять з історією військової частини,..


..реальною бойовою зброєю..


..та технікою


«Враження – чудові! Тепер захоплююся танкістами», – Максим Панін


Після Гвардійського школярі вирушають до Дніпра


«Дітей весь день супроводжують наші гіди – АТОвці та волонтери, які також стають для них живим прикладом справжніх патріотів», – Юрій Фанигін


В обласному центрі на дітей чекають екскурсії до Алеї пам’яті біля ДніпроОДА та Музею АТО


За два роки «Шляхами героїв» пройшли вже близько семи тисяч школярівFile Attachment Icon
ATT3FZEY.jpg