www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
Підсумки робочого тижня з 30 березня по 05 квітня 2021 року
Версія для друку Написати листа

У березні 2021 року, за ініціативи Херсонського державного будинку художньої творчості, фольклорний аматорський колектив «Ромашка» Волоського будинку культури (художній керівник Олександр Махно) отримав Диплом за ІІ місце у Всеукраїнському мистецькому конкурсі «Жінок оспівую красу».
25 березня 2021 року Софія Скоромна, учениця 9 класу КЗ «Новоолександрівський НВК СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ КТ», взяла участь у VІ Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття».
Її наукова робота «Історія фортеці Кодак як приклад добросусідських відносин між різними етнічними спільнотами» була відзначена грамотою. Заслужену відзнаку отримала і науковий керівник, вчитель історії та правознавства Наталія Уманська.
30 березня 2021 року в Новопокровській територіальній громаді стартував І етап місцевих змагань у комплексній спартакіаді на звання «Краще спортивне село Дніпропетровщини 2021 року» за програмою ОССІ.
01 квітня 2021 року в Новопокровській територіальній громаді розпочався конкурс з благоустрою території «Село-наш спільний дім і жити нам у ньому». У день старту конкурсу жителі усіх 33 населених пунктів, працівники усіх установ, організацій, підприємств вийшли на вулиці, щоб впорядкувати територію громади. Мешканці громади переконані в тому, що тільки разом зможуть зробити громаду чистою, гарною та привабливою.
02 квiтня 2021 року Любимiвська сiльська рада на чолі з головою ради Євгеном Широких та спiльно з мiсцевим сiльгоспвиробником ТОВ «Любимiвка» провели благодійну акцію з метою підтримки жителів громади у складний час пандемії. Кожне подвiр’я отримало: 5 кг капусти, 5 кг моркви, 5 кг цибулі.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор