www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 червня 2018 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпропетровський район >> Новини
Дніпровська лікарня №4 отримала вже другу у цьому році партію гуманітарки з Франції, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Чергову гуманітарку передали на Дніпропетровщину з Франції. Функціональні ліжка та медичні меблі доставили до дніпровської лікарні №4. Це вже тринадцятий медзаклад області, який отримує допомогу від організації «Асоціація медичної та благодійної допомоги Франція-Україна». Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Гуманітарку з Франції отримали вже тринадцять лікарень області, які приймають бійців АТО та переселенців. Це медичне обладнання, інструменти та меблі, – зазначив Валентин Резніченко. – Сьогодні таку допомогу привезли до дніпровської лікарні №4. Найближчим часом очікуємо черговий вантаж від благодійників».

Дніпровська лікарня №4 отримує гуманітарку з Франції вже вдруге. Обидва рази – медичні меблі, функціональні ліжка та матраци для уникнення пролежнів.

«Я працюю у лікарні вже 25 років. Таких ліжок у нас ніколи не було. За допомогою пульту управління вони приймають комфортне для пацієнта положення, піднімаючи спинку чи ноги», – розповів лікар-анестезіолог Олександр Михайленко.

Гуманітарну допомогу з Франції передали відділенню реанімації та інтенсивної терапії, де виходжують після важких отруєнь.

«Щомісяця ми допомагаємо майже двом сотням пацієнтів. Серед них – переселенці та бійці АТО, – зазначив завідувач відділення Микола Шинкаренко. – Нині потреба лікарні у функціональних ліжках вирішена вже на 80%».

Співпраця Дніпропетровської ОДА із «Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна» із забезпечення медичним обладнанням стала можливою завдяки волонтерці Діані Дольс. Раніше вона мешкала у Дніпрі, кілька років тому переїхала до Франції. Зараз допомагає Батьківщині з-за кордону.


Ще одна лікарня області отримала гуманітарку з Франції.


Функціональні ліжка,


... матраци проти пролежнів,


... медичні меблі,


... телевізори


... отримала міська лікарня №4 у Дніпрі.


Лікарі вже протестували нові ліжка.


Вони регулюються пультом.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
4 ... медичні меблі,.jpg