www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпропетровський район >> Новини
Гуманітарна допомога лікарням та нова фотовиставка в ОДА: головні події тижня від ДніпроОДА
Версія для друку Написати листа
Гуманітарна допомога лікарням, навчання демобілізованих на безкоштовних курсах, спартакіада серед атошників та волонтерів, нова фотовиставка в ОДА та презентація першого і єдиного в Україні диску «Пісні, народжені в АТО» у столиці. Про ці та інші події з життя Дніпропетровщини на щотижневому публічному звіті в ОДА розповіла радник очільника області Ольга Горб.

За тиждень до Центру допомоги учасникам АТО звернулися 87 людей, на «гарячу лінію» психологічної підтримки зателефонували 16 бійців, розповіла Ольга Горб.

Бібліотека для учасників АТО поповнюється новими книжками. У ній вже близько 3 тисяч збірок на різний смак.

За останній тиждень дві лікарні області отримали гуманітарку, зазначила радник голови ОДА.

«Допомогу у вигляді медикаментів, витратних матеріалів, інструментів, функціональних ліжок та обладнання для реанімації надали Франція та США, - сказала вона. - Нову партію гуманітарки очікуємо наступного тижня».

Службу за контрактом вже обрали більше трьох тисяч мешканців області. Набір до лав Збройних Сил країни триває, зауважила Ольга Горб.

Демобілізовані області продовжують займатися на безкоштовних курсах з англійської та програмування. Незабаром ще 90 бійців стануть до навчання.

«Нові групи будемо набирати, поки в цьому буде потреба. Усі бажаючі можуть записатися на курси у Центрі допомоги бійцям АТО при ОДА», - сказала радник голови облдержадміністрації.

Продовжується робота над другою частиною експозиції Музею АТО у Дніпрі. Її розмістять у музеї ім. Яворницького. Відкриття заплановано на кінець року.

«Поки розробляємо дизайн залів, збираємо матеріали. Центр допомоги АТО передав до музею 156 експонатів від членів сімей загиблих АТОшників. Це листи з фронту, фото, особисті речі героїв», - розповіла Ольга Горб.

Триває реєстрація на першу в Україні відкриту спартакіаду серед бійців АТО і волонтерів. Вона пройде у Дніпрі 8 та 9 жовтня.

«Учасники змагатимуться в 11 видах спорту - від шашок до футболу. Заявки на участь приймаються до 23 вересня. Нині на спартакіаду вже записалися 57 бійців та волонтерів з трьох областей», - розповіла радник голови ОДА.

Ольга Горб поділилася також найближчими планами.

«Продовжуємо традицію фотовиставок у будівлі облдержадміністрації. Вже завтра відкриваємо нову виставку відомого військового фотографа Дмитра Муравського. В експозиції - понад сім десятків робіт з найгарячіших точок АТО. Запрошуємо усіх бажаючих», - сказала вона.

Радник голови ОДА розповіла, що 22 вересня у Києві презентують перший і єдиний в Україні диск «Пісні, народжені в АТО», а також запросила всіх мешканців області на першу еко-естафету. Вона пройде 24 вересня в Обухівці.

Переглянути щотижневий публічний звіт Дніпропетровської ОДА можна тут.Гуманітарна допомога лікарням,


... нові книжки у бібліотеці для учасників АТО,


... безкоштовні курси для демобілізованих.


Про ці та інші події з життя Дніпропетровщини


... під час щотижневого публічного звіту обласної влади


... у новому прес-центрі ОДА


... розповіла радник очільника регіону Ольга Горб.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
5 ... під час щотижневого публічного звіту обласної влади.jpg