www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 16 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
207 річниця від дня народження Великого Кобзаря
Версія для друку Написати листа

У ці березневі дні минає 207 років від дня народження національного героя, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.
У його щирому, проникливому слові з усією силою і красою заясніла горда і волелюбна українська душа. Це слово стояло в обороні прав та свобод рідного народу і стало тією духовною основою, на котрій була зведена незалежність Української держави. Ім’я славетного поета давно стало символом нашої нації. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові.

Творчість Шевченка – джерело пізнання і натхнення. Його мрії, біль і тривоги – безцінні настанови, залишені нам у спадок. А його мудрість та сила завжди будуть поруч з нами, які б випробування і терпіння не випадали на нашу долю.

З нагоди свята в честь 207 річниці від дня народження Великого Кобзаря голова Дніпровської районної ради Максим Лещенко, заступник голови обласної ради Ігор Каширін, заступник міського голови Ксенія Сушко та перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Володимир Орлов здійснили покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка у м. Дніпро.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор