www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
У п’ятницю, 9 квітня 2021 року, відбулося третє пленарне засідання 2 сесії Дніпровської районної ради VIІІ скликання
Версія для друку Написати листа

У п’ятницю, 9 квітня 2021 року, відбулося третє пленарне засідання 2 сесії Дніпровської районної ради VIІІ скликання, яке провів голова районної ради Максим Лещенко.
Перед початком засідання Максим Лещенко представив усім присутнім новопризначеного керівника Слобожанської окружної прокуратури (прокуратура лівого берега) Олега Катебу.
Також голова ради проінформував депутатів районної ради про результати звернень (листів) до Президента України, Прем’єр - міністра, Голови ВРУ, голів фракцій і депутатських груп ВРУ, народних депутатів, міністерств стосовно повноважень та фінансування районної ради. На жаль, більшість з відповідей є невтішними; не роз’яснюють ні повноважень районних рад, ні можливості стабільного наповнення районного бюджету.
Основні питання, які розглянули депутати під час засідання сесії: «Про внесення змін до структури та штатної чисельності виконавчого апарату районної ради на 2021 рік» (зменшення кількості штатних одиниць у зв’язку з масовим звільненням працівників); питання комунальної власності; «Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування піску Петриківського родовища» та інші. Крім того, під час розгляду розділу «різне» депутати районної ради Владислав Зражевський, Олексій Щербатов, Олександр Широких, Віталій Дорохін та Марина Рябець зачитали депутатські запити та звернення від фракцій.
З усіх питань, внесених до порядку денного пленарного засідання, були прийняті відповідні рішення.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор