www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
Вітання голови Дніпровської районної ради до Дня місцевого самоврядування
Версія для друку Написати листа

ВІТАННЯ ГОЛОВИ ДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ


Шановні голови та депутати місцевих рад всіх рівнів,
працівники органів місцевого самоврядування!
Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди професійного свята!

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування та децентралізації влади. Утворення спроможних об’єднаних громад – це основа сучасного громадянського суспільства.

Місцеве самоврядування Дніпровського району — це районна і 14 місцевих рад, з яких п’ять об’єднаних громад – Слобожанська, Новоолександрівська, Сурсько-Литовська, Любимівська і Чумаківська. А до кінця року пройдуть перші місцеві вибори ще в двох нових ОТГ – Підгородненській і Обухівській.

Представницькі органи району – це потужний корпус, який налічує 36 депутатів районної і 244 депутатів місцевих рад. Це справді народна влада — влада для громади і в інтересах громади.

Шановні колеги! Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову не лише районної територіальної громади, а й всієї держави.

Ви обрані людьми, які довірили Вам представляти і захищати їх законні інтереси, тому на Вас покладена велика відповідальність щодо забезпечення добробуту, комфортних умов для проживання, соціально-економічних та культурних потреб жителів територіальних громад.

У цей святковий день слова вдячності адресую ветеранам місцевого самоврядування, які віддали частину своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їх багатий досвід роботи стане в нагоді для кожного з нас.

Дорогі друзі і колеги, від щирого серця висловлюю кожному з Вас слова поваги і вдячності за Вашу нелегку, часто невдячну, але таку потрібну людям працю, патріотизм і відданість інтересам громади.

Щастя Вам і здоров’я, добра і сімейного благополуччя, радості від світлої долі Ваших дітей і онуків, достатку, миру, злагоди та втілення всіх Ваших намірів у життя!

З повагою,
Роман ПРУДЕНКО – голова районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор