www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
Підсумки робочого тижня з 16 по 22 лютого 2021 року
Версія для друку Написати листа

16 лютого 2021 року голова районної ради Максим Лещенко та заступник голови районної ради Анатолій Коваленко здійснили робочий візит до Солонянської селищної ради Дніпровського району під час якого поспілкувалися з селищним головою Михайлом Копейко, обговорили важливі та актуальні питання життєдіяльності громади.
Солонянська громада стрімко розвивається. Це одна з перших рад, яка долучилася до процесу децентралізації, і з 2015 року, об’єднавшись у громаду, активно впроваджує та реалізовує запропоновані реформи. Серед основних проблемних питань селищної ради слід відмітити: забезпечення населення якісною питною водою, відсутність Будинку культури в смт Солоне, необхідність реконструкції стадіону «Колос» Солонянської селищної ради, відсутність зон для відпочинку та організації дозвілля жителів громади.
18 лютого 2021 року голова районної ради Максим Лещенко взяв участь у Всеукраїнській онлайн-нараді на тему «Проблеми районних та обласних рад й шляхи їх подолання у контексті децентралізації». Під час наради були підняті гострі питання щодо повноважень і фінансування районних рад.
19 лютого 2021 року керівник району провів робочу нараду за участю начальника Дніпровської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Олега Дришлюка, Любимівського і Миколаївського сільських голів Євгена Широких та Олександра Неопрятного.
Дуже багато питань виникає у територіальних громадах під час надання послуг населенню в частині податкової інспекції, крім того є спільні цілі щодо введення в правове поле взаємодії підприємців та організацій, які зареєстровані в територіальних громадах. За підсумками наради було вирішено провести роботу з підготовки та підписання Меморандуму щодо взаємодії та співробітництва між Дніпровською державною податковою інспекцією та територіальними громадами Дніпровського району.
У Дніпровському районі Дніпропетровської області на сьогодні склалася критична ситуація щодо виплати заробітної плати працівникам виконавчого апарату Дніпровської районної ради й працівникам комунальних закладів району. Тому, з метою отримання можливості стабільного наповнення дохідної частини районних бюджетів та визначення реальних повноважень районних рад та, голова Дніпровської районної ради Максим Лещенко дав інтерв’ю в студії телеканалу Дніпро ТВ, де розповів про проблеми, які виникли у зв’язку з укрупненням районів та шляхи їх вирішення.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор