www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 червня 2018 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпропетровський район >> Новини
2017-й стане вже другим поспіль роком розвитку Дніпропетровщини, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Капітальний ремонт доріг та шкіл, будівництво та реконструкція водоводів, дитячих садків, медзакладів, стадіонів, житлових будинків. У 2017-му Дніпропетровщина не збавлятиме темпів розбудови соціально важливих об'єктів області. Це передбачено в проектах розвитку на наступний рік, які презентували в ДніпроОДА. Тепер їх мають ухвалити депутати на сесії облради.


«2016-й став для Дніпропетровщини роком масштабного будівництва. Зроблено багато: капітальні ремонти доріг та шкіл, будівництво водоводів та дитячих садків, котелень та насосних станцій. Не збавлятимемо обертів і наступного року. Вже розробили перелік проектів розвитку, які плануємо реалізувати у 2017-му. Вони максимально відповідають потребам мешканців Дніпропетровщини», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У 2017-му році планується провести реконструкцію та капітальний ремонт 12 шкіл та 8 дитячих садочків по всій області. Передбачено будівництво «з нуля» 4 нових дитсадків. В регіоні планують реконструювати 5 спортивних об’єктів, в Нікополі - розпочати будівництво нового льодового комплексу.

Заплановані капремонти, реконструкції та будівництво 18 медзакладів в Дніпрі, Кривому Розі, Нікополі та Юр’ївському районі. Зокрема, реконструюють обласну офтальмологію та 4-у міську лікарню Дніпра. Продовжать й проекти, які стартували цьогоріч — розбудова лікарні “Солоний лиман” та дніпровського центру матері та дитини ім. Руднєва.

У 2017 році команда ДніпроОДА збирається завершити реконструкцію приміщень під житлові багатоповерхівки у Васильківському, Петропавлівському, Царичанському та Юр'ївському районах, в Дніпровському районі — розпочати будівництво нового будинку. Без уваги не залишили сферу культури та відпочинку: наступного року продовжиться ремонт будинків культури, благоустрій парків і скверів населених пунктів області.

Важливий напрямок — забезпечення мешканців Дніпропетровщини водою. У 2017 році передбачена реконструкція 12 водогонів та об’єктів водовідведення області. Водою забезпечать 24 тисячі людей.

Продовжать наступного року й капітальний ремонт доріг. Цьогоріч обласним коштом оновили понад 150 вулиць. У 2017-му планують зробити ще більше – близько 200 доріг. Перелік вулиць, які найбільше потребують ремонту, зараз обговорюється з містами і районами Дніпропетровщини.

Ще 54 соціальні проекти Дніпропетровщина планує реалізувати коштом Європейського інвестиційного банку.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTFRYYF.jpg