www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 16 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
12 лютого 2021 року робочий виїзд до Слобожанської селищної ради
Версія для друку Написати листа

12 лютого 2021 року голова Дніпровської районної ради Максим Лещенко та заступник голови районної ради Анатолій Коваленко здійснили робочий виїзд до Слобожанської селищної ради і зустрілися з селищним головою Іваном Камінським.
У цей день в громаді відбулися урочистості з нагоди відзначення 50 - річного ювілею КЗ ДНЗ №2 «Берізка». Керівництво району привітали колектив дитячого садка з такою суттєвою датою, подякували за гарну роботу, побажали професійних успіхів, подальшого розвитку, наснаги на нові звершення.
Під час візиту керівники оглянули комунальні заклади: «Навчально-виховний комплекс № 1 «Слобожанська загальноосвітня багатопрофільна школа ІІ-ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти», «Слобожанська загальноосвітня школа І ступеня № 2», «Слобожанський селищний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».
Слобожанська селищна територіальна громада – це комфортна та безпечна для проживання громадян територія, з розвинутою енергозберігаючою інфраструктурою, гарним житлом, дорогами та транспортним сполученням, з місцями для відпочинку, занять фізкультурою та спортом. Гордістю та справжньою перлиною громади є сучасний Спортивний комплекс «Слобожанський», в якому проходять спортивні змагання з різних видів спорту. У найближчих планах - відкриття басейну.
Ще багато проблем та викликів стоїть перед керівництвом Слобожанської селищної територіальної громади: це і ремонти в закладах освіти та культури сіл Олександрівка, Балівка та Партизанське, це і проведення якісної питної води, ремонт доріг та освітлення вулиць, відкриття нових загальноосвітніх та дошкільних закладів, так як стрімко зростає кількість населення в громаді.
По праву дану громаду можна вважати однією з найкращих за рівнем розвитку територіальних громад України.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор