www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 червня 2018 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпропетровський район >> Новини
Мери міст мають пам’ятати: є борг – немає газу, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Близько місяця на Дніпропетровщині триває опалювальний сезон. Тепловики регіону розраховуються за спожитий газ стабільно. Однак газопостачальники перекриють вентиль одразу, якщо виникне заборгованість. Керівники міст мають пам’ятати про відповідальність перед людьми та не знижувати темпи розрахунків за газ. На цьому наголосив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.


Теплопостачальники Дніпропетровщини сплатили за газ, спожитий у 2016 році більше 1,8 млрд. грн. Це практично 100% розрахунок. Однак щойно виникне заборгованість, газопостачальні компанії перекриють поставку газу.

«Керівники міст та теплопостачальних компаній мають пам’ятати про відповідальність перед людьми. Цьогоріч умови газопостачальних організацій жорсткі: є заборгованість – немає газу. Зволікати не можна. Лише своєчасні розрахунки – запорука тепла в оселях городян», - наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

Найкраще за спожитий газ розраховуються підприємства теплозабезпечення Жовтих Вод (191%), Дніпра (116%) та Павлограда (97%). Ситуація в цих містах стабільна. Вони сплачують суми з урахуванням минулорічних боргів.

За останні 10 років 13 найбільших теплопостачальників регіону зави нили за спожитий газ понад 4 мільярди гривень. На початку року Дніпропетровська ОДА взяла під свій контроль критичну ситуацію з газовими боргами. Після серйозної розмови в ОДА на початку 2016 року, теплопостачальники Дніпропетровщини вперше за останні 10 років почали повністю сплачувати за спожитий газ.


Мери міст мають пам’ятати: є борг – немає газу
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор