www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
4 лютого 2021 року голова районної ради Максим Лещенко та заступник голови районної ради Анатолій Коваленко побували у Ляшківській територіальній громаді.
Версія для друку Написати листа

4 лютого 2021 року голова районної ради Максим Лещенко та заступник голови районної ради Анатолій Коваленко побували у Ляшківській територіальній громаді. Гостинно приймала керівників Ляшківський сільський голова Юлія Омелян.
Об’їзд територій громади розпочався з візиту до Залеліївського старостинського округу. Там керівники району мали можливість побувати в Залеліївському сільському будинку культури та оглянути територію футбольного мініполя, який в минулому році відкрили.
Одним із досягнень Ляшківської громади є, зокрема, інвестиційний проект у сфері розвитку тваринництва, який полягає в вирощуванні племінного поголів’я великої рогатої худоби (вартість якого складає близько 100 мільйонів гривень). Тож цікаво було відвідати керівникам району таке потужне підприємство МТФ ДП «Націонал - плюс».
Також Максим Лещенко та Анатолій Коваленко оглянули територію Ляшківської громади, ЦНАП, який знаходиться в будівлі сільської ради, побували в закладах освіти: КЗ Ляшківський ДНЗ «Калинка» та КЗ «Ляшківська ЗОШ І-ІІІ ступенів». Саме в цей день директор школи Сергій Іванович Войченко відзначав свій день народження, тож стало приємним сюрпризом вітання від керівників району та громади з цією подією.
Дана громада є лідером у впровадженні енергоефективних заходів, реалізувавши більш ніж на 23 мільйони гривень інфраструктурних проектів, освітлено вулиці сіл та на 3 мільйони гривень відремонтовано сільських доріг.
За час об’єднання Ляшківська громада довела свою спроможність та самостійність, стала активним учасником та неодноразовим переможцем міжнародних проектів та програм, серед яких: проекти програми U-lead з Європою, Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, ЄСПРООН, залучивши в бюджет громади понад 2 мільйони гривень.
Але не вирішеними на сьогодні залишається для керівництва громади питання ремонту доріг обласного значення: Царичанка- Залелія-Канави (протяжністю 13,3 км) та Андріївка-Залелія-Ляшківка-Рибалки (протяжністю 24,6 км).


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор